2752
2734

بغض داره خفم میکنه دوروزه حز گریه هیچی نصیبم نیست 

دلم هزار تکس 

اطفا یه چیزی اگه برا ارامش میدونید بگید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم تاپیکاتو خوندم منم مثل توام از همه خوردم از همه  تازه مال من اینجوری نبوده بابام پشیمون شه بیاد از دلم دربیاره 🙃گاهی فک میکنم که زنده و مرده بودنم برا کسی مهم نیست در این حد تنهام ، ولی نترس همه چی درست میشه نمی‌دونم چند سالته ولی تو سن کم ازدواج نکن بخدا تو فامیل خودمون دختر عمم مثل تو بود بیشتر برای فرار از حانوادش به یکی پناه برد و پسره بدبختش کرد و واقعا تو ازدواج هیچچچچ خبری نیست هیچییییی کسیم ک بخوادت پات میمونه تا سنت مناسب بشه

نمازاتو بخون دلت آرامش پیدا کنه هر آدمی فقط خدارو داره فقط خدا ، زنگ بزن 1640 وصلت می‌کنه حرم امام حسین باهاش دردودل کن خیالت راحت باشه ک به حرفات گوش میده 💗

عزیزم تاپیکاتو خوندم منم مثل توام از همه خوردم از همه  تازه مال من اینجوری نبوده بابام پشیمون ش ...

مرسی بابت حرفات ، سنک زیاد کم هم نیست ۲۰ سالمه 

ولی الان فقط دلم مرگ میخواد میخام از امام حسینم اینو بخام

مرسی بابت حرفات ، سنک زیاد کم هم نیست ۲۰ سالمه  ولی الان فقط دلم مرگ میخواد میخام از امام حسین ...

نه اصن این حرفو نزن یروزی میرسه ک یا ازدواج میکنی و به آرامش می‌رسی یا هم تنها زندگی میکنی در هر صورت قرار نیست تا آخر عمرت با خانوادت باشی همه چی تموم میشه تا دو سه سال دیگه، من خودم 19 سالمه خانوادم میگن تا 26-27 باید صبر کنی حتی الان بهترین خواستگارو دارم حتی بهم نمیکنم فلانی اومده خواستگاریت خودشون رد میکنن😂