2733
2734
عنوان

از شنل قشم خرید نکنید

344 بازدید | 21 پست

من دو تا شومیز خریدم از سایت شنل قشم

تقصیر خودم بودم دیدم ارزونه طمع کردم. کلا این پیجایی که خیلی ارزون میدن بی دلیل نیست

اول گفتن هر دوتاش موجوده چند روز دیگه ارسال میشه بعد کدش میاد

بعدش میپرسم ارسال نکردین میگه من یکی دیگه ام اونی که قبلا بهت گفته ارسال میکنم یکی دیگه بوده من خبر ندارم! بعدشم‌ که میگم گوشیو بده همون میگه چنان‌جوابتو بدم ک… بشی بری تو سوراخت!!!!

دیشب میگه یکیشون موجود نیست!! من‌نمیدونم جنسی که موجود نیست چرا پولشو از مردم‌ میگیری؟ الانم نه ارسال میکنن نه سفارشمو کنسل میکنن

اصلااا از شنل قشم خرید نکنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
فقط پلیس فتا. سریعتر شکایت کن. به گ. و. ه خوردن میافته

فتا زیر پنح تومن نگاه نمیکنن امتحان کردیم تازه یه سابت میلیاردی کلاهبردی کرده هنوزم سایتش هست تو گوگل 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
فتا زیر پنح تومن نگاه نمیکنن امتحان کردیم تازه یه سابت میلیاردی کلاهبردی کرده هنوزم سایتش هست تو گوگ ...

من ۳۶۰ هزار تومان بود پس گرفت .دختره هم به گ. و. ه خوردن افتاد که شکایت رو پس بگیرم.

با سلام خرید کن و از پیج این بلاگر سحر و سمیرا و دکتر ظرف هرچند دکتر ظرف گرون گرون میده اینا و خرید داشتم 

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
من ۳۶۰ هزار تومان بود پس گرفت .دختره هم به گ. و. ه خوردن افتاد که شکایت رو پس بگیرم.

برای من دیوار سه تا بود اصلا نگاه نکردن سیم کارت بود تو گوگل میلیاردی هنوزم سایتش هست