2733
2734

سلام خانوما خواهش میکنم کمکم کنید حریف قلبم نمیتونم بشم حالم بده دو ساله کسی رو دوس دارممم دو سال پیش اومدن خواستگاری بابام قبول نکرد بعد دو سال همو فراموش نکردیم دوباره اقدام کردن بابام اینبار خیلی جدی برخورد کرد اصلا راضی نمیشه میگه اختلاف فرهنگی مسله کوچیکی نیست خانواده طرف و ما از نظر فرهنگی میگن متفاوتیم مشاور هم رفتیم گفته من با وجود این تفاوت ها این ازدواح رو درست نمیبینم از طرفی هر کسی یه طوری به بابام رسونده ک مورد مناسبی نیست‌ حتی به اشتباه و تهمت خیلی حرفا زدن الان بابام چند روزه حتی باهام حرف هم نمیزنه 

من باید چیکار کنم؟ به نظرتون باید بیخیال عشقم بشم؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تو این شرایط خانواده 

ولی عشقمو ترجیح میدم 

همونقدر که مستربین عروسکش و دوست داشت دوست دارم 🧸💕 من خودمو دوست دارم چون اولین قانون زندگیم برای پیشرفت اینه که اول خودمو دوست داشته باشم، خودمو دوست دارم با اخلاق تندم ، با بی حوصلگیم ، با سخت گیریم ..   خودمو دوست دارم چون انقد قویم که بادی به هر جهت نباشم 😉 با بالا رفتن سن هیچ تاثیری در سطح شعور ندارع، نهایتا یه بیشعور پیر میشی که فکر می‌کنی هر چیزی که بقیه میگن باید به خاطر سنت قبول کنن و احترام بزارن! طبیعت هوشمنده♻️  *درخواست ندین قبول نمیکنم 

راستش تحت هر شرایطی خانواده ام رو انتخاب میکنم

چه ها با جان خود دور از رخ جانان خود کردم/مگر دشمن کند اینها که من با جان خود کردم/ طبیبم گفت درمانی ندارد درد مهجوری/غلط میگفت خود را کشتم و درمان خود کردم                            I wana take you somewhere so know I care/But it's so cold and I don't know where / I brought you daffodils in a pretty string/ but they won't flower like they did last spring:)                                                                          همه عمر برندارم سر از این خمار مستی/ که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی 

میشه دقیقا  بگید 

اختلاف فرهنگیتون چجوره؟

سن دوتاتون چقدره 

چه کاره هستید؟ 

خدایا با نام تو شروع میکنم ❤️ بهم نیرو و انرژی بده 🌱🌱🌱🌱بهم کمک کن طاقت بیارم 🦋 روزی میرسه که میبینی من بهترینم 🫂من از اونا و تو بهترم🌱 💪 تجربه ثابت کرده که از شکست خورده ها موفق های پوست کلفتی در میاد🌱🌹🌹🌹🌹🌹🌹موفق ترین افراد شکست های بزرگی رو تجربه کرده ان🌱🌹🫂زمان از چیزی که فکرش رو میکنیم سریع تر میگذره ❤️🦋 

بله وقتی مشاور هم تایید کرد که درست نیست بیخیال شو قید خانواده رو زدن یعنی پی همه چیو به تن مالیدن و پل پشت سر و خراب کردن ...یعنی اون آدم بعداً هر جور از آب دربیاد دیگه پشتوانه ای نداری 

شاید که خدا اینجوری خواسته

اگه طرفت آدم درستیه اگه واقعا باهاش آینده داری بیخیال نشو یه عمر حسرت بمونه به قلبت 

اما اگه واقعا آدم درستیه ها تحصیلات شغل اخلاق خانواده...همه چی پول نیس.

زندگی یعني داشتنِ تُــو براي یک عمر❤A                             ‏در دنیای امروز اگر تعداد آنها که به دنبال خوشبختی خودشان هستند، از تعداد آنها که به دنبال بدبختی دیگران هستند کمی بیشتر بود، در عرض چند سال بهشت را به کف می‌آوردیم!                       دوست عزیز اگه به هر دلیلی با نظرم مخالفی ریپلای نکن بمولا حوصله بحث کردن و قانع کردن ندارم نظر من فقط و فقط درباره استارتر هست تا زمانی که به عقایدم احترام بزاری ازم احترام میبینی❤️      

خانواده!!! عشقت ممکنه یه مدت بعد ولت کنه بره. بعد صدتا عشق نمی‌تونه برات یکی از اعضای خانواده‌ت بشه!

یه پسر خوب ☺️. آدما درست وقتی ترکت می‌کنن که می‌دونن بودنشون برات مهم شده ...