2752
2734
عنوان

امتحان نهایی دینی تر خدا بیاین 🥲

284 بازدید | 19 پست

بچه ها من دینی رو کلا تا درس ۱ ۲ ۳ ۴ ۷ ۸ ۹ ۱۰  رو خوندم 

چون بزرگسالان درس میخونم دیر خبر دادن که چه امتحانای رو باید بدم 

بعد به نظرتون نمونه سوال های سال گذشته رو بیشتر بخونم یا چیکار کنم ؟؟؟

خیلی استرس دارم 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿

الان امتحان دینی ۲۹ یا ۳۰؟!

خدایا خودت کمک کن 🩵 | می‌دونی دیسیپلین چیه؟ وقتیه که خسته ای و می‌خوای ساعتتو خاموش کنی و بگیری بخوابی؛ اما بلند می‌‌شی و هرکاری که لازمه رو انجام می‌دی بعد میخوابی.دیسیپلین وقتیه که تو کاری رو که براش حس و حال نداری و توان انجامشو نداری، ولی باید انجام بدی رو هر طور شده انجام می‌دی. پس بعداً می‌تونی هرچیزی رو از زندگی می‌خوای به دست بیاری. دیسیپلین بزرگ ترین راز  برای رسیدن به هدفه. دنبال انگیزه نباش،دیسیپلین داشته باش.💪💚 | من اینجا ریشه در خاکم،من اینجا عاشق این خاک اگر آلوده یا پاکم،من اینجا تا نفس باقیست می مانم،من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم،امید روشنایی گر چه در این تیره گی ها نیست،من اینجا باز در این دشت خشک تشنه می رانم،من اینجا روزی آخر از دل این خاک با دست تهی،گل بر می افشانم،من اینجا روزی آخر از سِتیغ کوه چون خورشید،سرود فتح می خوانم،و می دانم.تو روزی باز خواهی گشت🤎 | زیر مجموعه ی خودم هستم/مثل مجموعه ای که سخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/گرچه باغ من از درخت تهی ست/عشق آهوی تیزپا شد و من/ببر بی حرکت پتوهایم/خشمگین نیستم که تا امروز/نرسیدم به آرزوهایم/نرسیدن رسیدن محض است/آبزی آب را نمی بیند/هرکه در ماه زندگی بکند/رنگ مهتاب را نمی بیند/دوری و دوستی حکایت ماست/غیر از این هرچه هست در هوس است/پای احساس در میان باشد/انتخاب پرنده ها قفس است/وسعت کوچک رهایی را/از نگاه اسیر باید دید/کوه در رشته کوه بسیار است/کوه را در کویر باید دید/گرچه باغ من از درخت تهی ست/در سرم فکر کاشتن دارم/شعر را، عشق را، مکاشفه را/همه را از نداشتن دارم...💛یاسر قنبرلو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اون بخشهایی رو که نخوندی نمونه سوالات رو بخون

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2731

وا خب ۵و۶ ذو نخوندی دیگه 😶‌بشین بخون مرور کن بقیه رو هم

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
دوازدهمی؟

آره عزیزم 

خدا هیچ وقت بد بنده هاشو نمی‌خواد عزیزم🌿💚 وقتی چیزی که میخوای و نمیشه ناراحت نباش دوست من باور کن به صلاحت نبوده تو از آینده خبر نداری خودتو پس براش ناراحت نکن بسپار به دست خدا و زندگی رو به کام خودت تلخ نکن 💚💚💚💚💚فرازی از وصیت نام شهید زبرجدی شما چهل روز دائم الوضو باشید خواهید دید که در های رحمت چگونه یک به یک در مقابل شما باز خواهد شد🌿🌿
وا خب ۵و۶ ذو نخوندی دیگه 😶‌بشین بخون مرور کن بقیه رو هم

۱۱ ۱۲ ۱۳ ۵ ۶ اینا مونده 

کلا ۱۰ درس هست  همش رو خوندی ک . از امتحان نهایی های سال قبل حل کن

مگه ۱۳ تا درس نیست دینی دوزادهم ؟

همه رو یه دور بخون بعد نمونه سوالا رو بخون 

ولی تمرکز اصلیت رو همون کتاب باشه

نهاییه پارسال اصلا شبیه سالای قبلترش نبود و ریز و مفهمومی بود و برای پاسخدهی لازم بود کتابو خوب بلد باشی نه نهایی ها

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS      پیام بده😐                 تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
۱۱ ۱۲ ۱۳ ۵ ۶ اینا مونده 

فک کنم انسانی هستی 

خب عزیزم هنو ۳ روز مونده همسو میتونی حفظ کنی

🌳🌻«إِلَهِی کَیْفَ أَدْعُوکَ وَ أَنَا أَنَا وَ کَیْفَ أَقْطَعُ رَجَائِی مِنْکَ وَ أَنْتَ أَنْتَ إِلَهِی إِذَا لَمْ أَسْأَلْکَ فَتُعْطِیَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَسْأَلُهُ فَیُعْطِینِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَدْعُکَ [أَدْعُوکَ]فَتَسْتَجِیبَ لِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَدْعُوهُ فَیَسْتَجِیبُ لِی إِلَهِی إِذَا لَمْ أَتَضَرَّعْ إِلَیْکَ فَتَرْحَمَنِی فَمَنْ ذَا الَّذِی أَتَضَرَّعُ إِلَیْهِ فَیَرْحَمُنِی إِلَهِی فَکَمَا فَلَقْتَ الْبَحْرَ لِمُوسَی عَلَیْهِ السَّلامُ وَ نَجَّیْتَهُ أَسْأَلُکَ أَنْ تُصَلِّیَ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ وَ أَنْ تُنَجِّیَنِی مِمَّا أَنَا فِیهِ وَ تُفَرِّجَ عَنِّی فَرَجاً عَاجِلاً غَیْرَ آجِلٍ بِفَضْلِکَ وَ رَحْمَتِکَ یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینَ.»🌸☘️🌼
الان امتحان دینی ۲۹ یا ۳۰؟!

یکشنبه ۳۰ 

2706