2733
2734

پسری رو دوست دارم که همکارمه و دوسال پیش خپاستگاری هم اومد اما من قبولش نکردم ما هنوزم ارتباط داریم ولی دوستانه و تا حدی مشخصه دوستم داره اما دیگه پیش قدم نمیشه و من یک سالی میشه که نظرم عوض شده و واقعا علاقه دارم بهش ولی دیگه نمیشه 

البته هنوز ارتباط داریم و شرایطشم بگم معلمه موسسه مشاوره داره خواهر و مادرش پزشک پدرش رئیس دانشگاه خونه ماشین زمین داره

خواستگارمم کاملا سنتیه و معرفی شده و از نظر اخلاقی طبق تحقیق همه تعریف کردند و قیافش هم قشنگه من هنوز جواب ندادم بهشون بازاریه چند تا شعبه کیف و کفش داره اینم خونه ماشین ویلا داره خانوادش هم تحصیل کرده و سرشناس 

شما باشین منتظر میمونین؟

میشه راهنماییم کنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

یه گوش زد به اونی که دوستش دارم میکنم اگه برام قدم گذاشت که هیچی اگه نزاشت شوهرم رو میکنم میرم

سلام بچه ها متاسفانه کاربری قبلیم(گرگ_برفی ) تعلیق شد با کاربری جدید هستم پیام هاتون و توی تایپک های متخلف صدام می‌زدید و یا تایپک می‌زدید توی اعلان میومد نمی‌تونستم جواب بدم تعلیق بودم و امیدوارم بنا بر بی ادبی نزارید❤️❤️❤️ دوستان عزیز درسته من حس ششم هستم ۸۰ تا۹۰ درصد هم درست میگم ولی این حس هست و دلیل نمیشه شما با حرف من یا کس دیگه زندگیتون رو خراب کنید به عقل خودتون نظر کنیدببینید میخواید چیکار کنید حس ششم مثل مشورت کردن با کسی میمونه نه اینکه حتما حرفش رو قبول کنید💚ممنونم به خاطر دعا های خیری که برام میکنید پیام های قشنگتون که پر از حس آرامش هست حالم رو خوب میکنه😍😍😍❤️❤️ ایشالا که خوشبخت باشید همیشهههه😍🥰 و اینکه من دیگه جواب کسی رو نمیدم قسم و قرآن هم ندید ممنونم💔💔❤️عضو گروه قرمز❤️وزن اولیه:۹۵.۵۵(۱۷ اردیبهشت)🫥 هدف بعدی۹۰🔒هدف بعدی۸۰🔒هدف بعدی ۷۰🔒هدف بعدی۶۰🔒هدف نهایی۵۸🔒❤️‍🔥

اونی که دوستت داره

فقط 29 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

خب به همونی که دوسش داری غیر مستقیم بگو خواستگار داری اگه هنوز دوستت داشته باشه خودش یه جوری پیش قدم میشه

توضیح اسم کاربریم:والا به خدا اون موقع که ثبت نام کردم خامه ای قبول نکرد منم دوتا م گذاشتم بعدن از کاربرا فهمیدم منفیه خودمم نمیدونستم خاممه ای شده😑😶

منتظر چی بمونی وقتی ردش کردی😐

باید یه حرکتی حرفی چیزی از تو ببینه ک بفهمه بهش علاقمندشدی ک اونم فکراشو بکنه ببینه هنوز میخادت یا نه

همینطوری هی بشینی ک عمرا دیگه نمیاد جلو..بهرحال اونم غرور داره

به نظرم بهش بگو برات خاستگار اومده و واکنششو ببین چطوریه و بعد بهش بفهمون ک تو فکرشی و نمیتونی جواب مثبت به این یکی بدی

چگونه حمل کند این قاصدک جنون را..؟

خب رابطه عشق و عاشقی این وسط نیس که به پاش بمونم...من خودم به پا شوهرم موندم تا بهم رسیدیم و خواستگارامو رد کردم چون ۶سال باهم بودیم و رابطه عاشقونه بود...ولی خب شما شرایطت فرق داره از کجا معلوم باز پاپیش بزاره...میتونی یجوری چراغ سبز نشون بدی اگه کاری نکرد و دوباره نیومد جلو،به خواستگارت جواب بده

به نظرم مستقیم ازشون سوال کن و جواب مستقیم بگیر ، مثلا بپرس هنوز بهم فکر میکنی یا نه ، اگه جواب سربالا یا منفی داد خواستگار دوم رو قبول کن. اینطوری دگ مدیون دلت هم نمیشی که کاش بهش میگفتم کاش فلان کاش بیسار . میگی تلاشمو کردم و نشد