2733
2734

اگه یکی زگیل دهانی بگیره تبدیل میشه به تناسلی 

بعد اینکه وقتی علائمی نداره تو دهان چجوری باید تست بده ؟ 

بخاطر بوسه عمیق استرس گرفتم شک کردم 😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
خب چه تستی بدم اخه علامت ندارع فقط من میترسم طرفم داشته باشه

برو دکتر زنان واست آزمایش hpv بنویسه ،اخه مگه از اون شخص مطمئن بودی که اینکار و کردی مطمئنی با کسی دیگه نبوده یا با زنای پولی

شاید که خدا اینجوری خواسته
برو دکتر زنان واست آزمایش hpv بنویسه ،اخه مگه از اون شخص مطمئن بودی که اینکار و کردی مطمئنی با کسی د ...

😭😭 

آزمایش اچ پی وی مگه نباید متاهل باشی 

من دیونه شدم بخدا پنج ماه میگذره از اون موضوع

😭😭  آزمایش اچ پی وی مگه نباید متاهل باشی  من دیونه شدم بخدا پنج ماه میگذره از اون م ...

دقیقا نمیدونم که باید متاهل باشی یا نه زنگ بزن سوال کن از آزمایشگاه ...خب مگه طرف زگیل داشت حالا که آنقدر نگرانی

دقیقا نمیدونم که باید متاهل باشی یا نه زنگ بزن سوال کن از آزمایشگاه ...خب مگه طرف زگیل داشت حالا که ...

نمیدونم 

دروغگو بود 

خودش می‌گفت داره 

ولی علائمشو یه جوری می‌گفت باورکردنی نبود 

مثلا میگفت باد کردن بیضه 

نمیدونم پوسته پوسته شدن  

گفتم شاید برا فرار از ازدواج میگه

نمیدونم  دروغگو بود  خودش می‌گفت داره  ولی علائمشو یه جوری می‌گفت باورکردنی نبود&n ...

ببین علایم ظاهری فقط همون زائدها هستند که شکل گل کلم هستند که در دهان و کنار آلت رشد می‌کنندتو‌گوگل هم بزنی میاد عکسش ،اصلا باد کردن و پوسته علایمش نیست...اگه گفته حتما آزمایش بده و اگه منفی بود لطفا مراقب سلامتیت باش