2752
2734
عنوان

دوازدهما بیاید💔

576 بازدید | 99 پست

امسال به معنای واقعی گند زدم نه برا کنکور خوندم نه نهایی الانم دو سه روز مونده به نهایی ها 

واقعا دیگه دلم مرگ میخواد همه دور وبریام سه ساله دارن واسه کنکور میخونن اون وقت من چی؟کاش برمیگشتم به یه سال قبل تر کاش تو این دوره کنکور نمیدادم💔😔

همه مجبور حکم تقدیریم کرد و ناکرد اختیاری نیست

الان استارتو بزن برا امتحانات بخون 

بعد برا کنکور

چند سال بعد نگی کاش بر میگشتم ب سال دوازدهمم

کائنات در جهت خوشبختی من پیش میره آمین🤍💫                          💚  ۱۴۰۴/۴/۴ 💚       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به جای حسرت یه کاری کن 

اول همه درس های نهایی سخت نیستن اونایی ک میشه نمره خوبی آورد رو حسابی بخون  بعدش برای کنکور و ترمیم سال بعد برنامه بریز الان بیشتر از ۱ سال وقت داری

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎

حالا ک کاش هات به واقعیت تبدیل نمیشه

نهاییارو میتونس تو این تایم باقس مونده بخونی مگه اینکه اصلا مدرسه نرفته یاشی و هیچی هیچس بلد نباشی

کنکورتم میره سال بعد ک البته اون موقع باید یازدهمم تمتحان بدی

درکل پشت کنکود موندن امسال حماقته

نباید اینکادو میکردی

واسه نهایی که فکر کنم چند روز وقت هم کافیه

نیست متاسفانه باید از حداقل ۲ ماه قبل شروع کنن

دانشجوی حقوق👩🏻‍🎓⚖ سوالی درباره کنکور انسانی داری بپرس💯   خدا همیشه حواسش بهمون هست نگران نباش رفیق😉 با تقدیرت بجنگ خودت از نو بنویس😎
چرا فک میکنی نهاییو نمیتونی بدی؟ چرا حتما باس سه سال تموم بخونی که بتونی؟

نهاییو که میشه داد ولی با درس خوندن تو فرجه هر امتحان نمیشه به نمره۱۹/۲۰رسید

به این نمره‌هم نرسی باید قید ارزوتو بزنی

عزیزم برای خودت برنامه ریزی کن که برسی به امتحاناتت

نه ادنی که سه سال وقت گذاشته رسیدنش قطعیه نه شمایی که تازه میخای اقدام کنی نرسیدنت تضمینی... 

پس بدون استرس یجوری تلاش کن که بعد از این روزا بزنی پشت کمرتو بگی دمم گرم✌️🌱

... :) 

عزیزم الآنم بشین بخون . رتبه بهتری قطعا میاری . نگران نباش امسال سوالات روتین ترس برای کنکور اومده ( حداقلش سخت نیست و میتونی جواب بدی ) 

برای نهایی هم با توجه به ضریب دروس مثلا توی عمومی ها فارسی و دینی خیلییی مهمه اینا رو بخون و اختصاصی ها هم ببین کدوما مهمترین خیلییی بخون . بقیه هم خیلیییی بخون اما اینا رو دقت کن

میشه لطفا هدیه برای ۱۴ معصوم ( ع)  ی صلوات بفرستید ؟