2733
2734
عنوان

جن گاو مرده مار

56 بازدید | 7 پست

اصلا حالم خوب نیست خواب دیدم ت یه باغ یکی داره فرار می‌کنه فریاد میزنه اسم بابامو منو اجی بزرگم ترسیدیم دنبالش رفتیم دیدم بابام کنار ی صخره ای وایستاده کنار یه گوساله با ی لباسی تمیزش میکنه تازه ب دنیا اومده بودش گاومادر مرده بودش یادم نیس خون اینا دیدم یا نه گفتم بابا چیشده گفتش جن اینا حمله کردن کشتنش بعدش یادمه همه داشتن فرار میکردن نمیدونم از چی من صدای جن اینا رو میشنیدم مامانمو صدا میکردم هم جا پر مار بود اجیمو دیدم [در قید حیات نیستن] دستمو گرفتن یباره ت یه کشتی بودیم دیگه یادم نیس چیشد فقط یادمه دریا طوفانی بود

یعنی تعبیرش چیه

2731

ماردشمنه .جن توخواب نشونه جادوجنبله احتمالا ی نفر براتون جادوکرده ک خسارت مالی و خدای نکرده ...بخورید .دورازجونتون

دشمنی چیزی نداریدتوفامیل حسودتون باشه

هرروز ب خودتون ایت الکرسی وچهارقل بخون .صدقه هرروز بده من خودم میدم ب خیریه مهرآفرین ازطریق اپلیکیشن آپ 

ماردشمنه .جن توخواب نشونه جادوجنبله احتمالا ی نفر براتون جادوکرده ک خسارت مالی و خدای نکرده ...بخوری ...

فامیل ک نیستن چ عرض کنم باشه چش اینا رو ک گفتی انجام میدم ممنونم ازت

فامیل ک نیستن چ عرض کنم باشه چش اینا رو ک گفتی انجام میدم ممنونم ازت

اگه میدونی جادوتوکاره اگه طلسم باشه وجایی خاک کرده باشن ک خب اون سخته اما اگه دم درتون ریخته باشن بروعطاری بگو کلا یا سنگ قلیاب میخوام بریز توسرکه بجوشون بوی بدی داره درا راباز بذار وقتی انجام بده کسی خونه نباشه حالشون بدنشه بوفاضلاب میده .بد بریز دم درتون قبلش حمدتوحید صلوات بخون و بگو خدایا آنچه راکردن ظالمان بادست وقلم وزبان تو باطل کن ب حق صاحب الزمان .خواهرت سعی داشته توخواب بت هشدار بده حتما هرروز ب خودت چهارقلا بخون وب بقیه