2733
2734

من الان اول ۷ ماهم.جنسیت رو بهم احتمال دختر دادن اما نه ورم کردم نه پوستم لک آورده نه زیاد چاق شدم همه میگن دختر باردار باشی این علایم رو داری!!

کسی بوده دختر داشته باشه اما هیچکدوم از این علائم رو نداشته باشه؟!

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻

آره جاریم حتی تو ماه نهم اصلا معلوم نبود حاملست😃

بد نگوییم به مهتاب اگر تب داریم🦄🌌..  یعنی میشه منم ی روزی تاپیک بارداری بزنم😔 بگم خدایا شکرت منم مامان شدم ،بگم ویار دارم حالم بده،بگم امروز تکون خوردناشو حس کردم،بگم شبا اذیتم خوابم نمیبره،بگم منتظر به دنیا اومدنشم...بگم شبا تا صبح گریه میکنه خواب ندارم...اگه امضام رو خوندی برای حاجتم ی صلوات میفرستی😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکی رو میشناسم ماشالله وفتی برای دخترش باردار شده بود خیلی ناز بود..

ولی خودم پسرم خیلی زشت شدم پوست کدر و سیاه شده بود

برعکسشم زیاد دیدم

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
2731
تو ۷ ماه دیگه احتمالی نیست

بعد از آنومالی دیگه سونو نرفتم 

آنومالی هم پاهاش بسته بود قطعی نگفت🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستی؟ خدایا تو دلیم رو خودت سالم و سلامت حفظش کن🤰🏻
یکی رو میشناسم ماشالله وفتی برای دخترش باردار شده بود خیلی ناز بود.. ولی خودم پسرم خیلی زشت شدم پوس ...

خواهرم دوتا پسر داره تو بارداری تغییر نکرد و چشاش گرد شده بودن الان منم همینجور شدم میگم شاید پسر باشه😀

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من✋

هیچ کاری نشدم

نه ورم نه لک

همه میگفتن احتمال پسره ولی سونو گفت دختره

به جز قوم شوهر.       🥴      که ویرانگرند                بنی ادم اعضای یکدیگرند😁.                                                         ببخش بره….حوصله داری سرپل صراط ببینیشون باز؟! ✅
خواهرم دوتا پسر داره تو بارداری تغییر نکرد و چشاش گرد شده بودن الان منم همینجور شدم میگم شاید پسر با ...

ربطی نداره به ژنتیک خانوادگیتون شاید مربوطه ...

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

من هم پسر دارم و هم دختر، سر هیچکدوم نه تهوع و ویار داشتم و نه پوست صورتم تغییر کرد. بارداریهام کاملا مشابه بودند. 

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 

من تا ماه ۸ بدون همه این علائم بودم

فقط ماه هشت شکم بزرگتر شد و دیده می‌شد.

نمک هم از الان دیگه خیلی رعایت کنید 

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری