2733
2734

بچه ها لطفا اگه کاری تو خونه سراغ دارین با گوشی بهم بگید درد دندون دیوونم کرده پر کردن یه دندون ۳.۵۰۰ آخه😭😭😭تورو خداااااا راهنماییم کنید خودم ادیت فیلم و ادیت عکس و ساخت پاورپوینت و ورد بلدم دیگه خسته شدم دندونام داغونه از درد نمیتونم کاری کنم عصبیم همش ۲۲ سالمه😭😭 یه زمین داریم دادیم یه پیمانکار درست کنه سه تا خونه بهمون بده الان ۴ ساله هیچ غلطی نکرده اصلا اصلا ما پولی نداریم که بتونم دندونمو درست کنم تا بمونیم خونه رو بسازه بفروشیم بتونیم دندونامو درست کنم یعنی چندسال قراره این دردو تحمل کنم فقط خدا میدونم🙂

فعلا مفنامیک اسید بخور بهتر میشه 

بعد نگاه تنها کاری میتونی بکنی اینکه یه چی درست کنی بزاری بدی در مغازه ای جایی برات بفروشن وگرنه کار اینترنتی اصلا معلوم نیست بشه نشه

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ترشی بفروش سبزی خورشتی ،شبرینی اینا یه سرما کم میخاد یا جایی کار کن

من هر روز صبح بیدار میشم با امضا پای برگه های رخداد و فاجعه..توی آخرین جنگ خورشید و سرخی،طلای لبخندم شد غروب رنج!!!(سورنا)
2731
فعلا مفنامیک اسید بخور بهتر میشه  بعد نگاه تنها کاری میتونی بکنی اینکه یه چی درست کنی بزاری بد ...

این قرصی که میگی دندونی که نیاز به پر کردنم داره رو خوب میکنه ؟!

این قرصی که میگی دندونی که نیاز به پر کردنم داره رو خوب میکنه ؟!

اره