2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
من شب امتحانی ام

تو دودقیقه ی پیش یک پروفایل دیگه داشتی لعنتی یکم آرومتر 😂

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!

همیشه تو فرجه ها خوندم

الانم دوازدهمم بازم اینکارو کردم

همیشه هم عین خر تو گل گیر میکنم ولی این عادتمو نزاشتم کنار

سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم، آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم
تو دودقیقه ی پیش یک پروفایل دیگه داشتی لعنتی یکم آرومتر 😂

رکورددار پروفایلم

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم"             "ضد اجتماع "
 رکورددار پروفایلم

بله😂

مبارزه انسان را داغ می‌کند                                      تجربه انسان را پخته!                                          هرداغی روزی سرد می‌شود.                                    اما هیج پختی ای دیگر  خام نمی‌شود!
2706