2733
2734
عنوان

برنج و مرغ خیلی خوشمزه کی بلده ؟کوردهای عزیز بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 57 پست
عزیزم شما که کورد هستی میشه بگی کوردها از چه چیزی بدشون میاد که انجام ندیم می‌خوام خیلی بهشون خوش بگ ...

خودم ودوروبریام وکسایی که میشناسم اصلا مشکل پسندنیستیم،،ازهیچ غذایی هم عیب نمی‌گیریم ،،هرخونه ای بریم ازش ایرادنمی گیریم کلا خاکی هستیم،حالا همه جورآدمی هم پیدامیشه،نمیدونم مهمون شما چه اخلاقی دارن، 

من اهل اشنویه هستم ،اگه مثل همشهری های من باشن جوشاد وبه رسمی ترجیع میدن،،مهمون های شماازکدوم شهرهستن

عزیزم شما که کورد هستی میشه بگی کوردها از چه چیزی بدشون میاد که انجام ندیم می‌خوام خیلی بهشون خوش بگ ...

فرهنگ اصیل ایرانی و غذای ایرانی. کرد خوش خوراک هست و نعمت خدا رو شاکر.

زرشک پلو با مرغ 

شوید پلو با مرغ

جوجه کباب

آبگوشت

خورشت بادمجان

قرمه سبزی

قیمه

سالاد

دوغ سبزی

دلمه

مرغ شکم پر

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

بامیه هس تو بازار البته شاید شهرتون نداره 

دخت بندرم😌 دخت بندر نازه والا همگی بگید ماشالله💎 زلفای حنایی داره تو نگاش چه حالی داره💃💃 ناشناسم         https://harfeto.timefriend.net/17126777991506        یه خراب خانمی هست هرچندمدت میاد تو ناشناسم هرچی لایق خودشه مینویسه! خواستم بگم من که برام اهمیتی نداره! ولی تو که ماتحتت سوخته، جرئت داری با کاربری اصلیت بیا، ریپلای کن تا وسط همین سایت جرت بدم شورتتو پرچم کنم نشونت بدم کی خرابه ننه تایلندی 

بنظرم زرشک پلو با مرغ عامه پسنده 

البته من کرد نیستم

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔
عزیزم مرغ زغالی درست کن محشره همههه خوششون میاد فقط زعفرون یکم زیاد میخواد تا خوشمزه بشه

اتفاقا مرغ ذغالی سلیقه آیه یه بار برا مهمونامون درست کردم دوست نداشتن کنف شدم

اولین اقدام به بارداری ۱۳ابان ۱۴۰۰ منتظرم همین روزا بیای تو دلم💔 امروز ۷ ابان ۱۴۰۲ و هنوز منتظرم بیای تو دلم مامانی...مامان جان من چه خطایی کردم که خدا تورو بم نمیده؟💔

اسی معمولا  ما کوردا کباب خوریم . بعدش حتما قلیون میکشم  قلیون دارین بذار کل مهمونی ی طرف قلیون خودش ی طرف با آب شنگولی ک فکر نمی‌کنم  شما بخورین یا کلا بخواین سرو کنید پس همون قلیون کفایت میکنه

من سختی هارو دور میزنم💪‌ اگر دستم خوب نیاد♠️♥️♣️♦️ فقط کافیه بُر بزنم✌️

اسی خودت اهل کجایی 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید اوضاع خیلی بهتر شده من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد ❤️

این ترکیب خیلی خوشمزه میشه 

مواد اولیه پیاز چن تا متوسط هدیج و فلفل و دلمه 

اول پیلز هارو خالالی خورد میکنی سرخ میکنی بعد پیاز هارو تو یه بشقاب از تو تابه جمع کن به همین ترتیب هویج هم خالی خورد کن اونم سرخ کن جمع کن و یه کوچولو فلفل دلمه  بادمجونم پوست بکن از وسط نصف کن بنداز تو ماهیتابه چن تا هم الو بنداز 

اینم یادم رفت بگم مرغ هاتو همون اول بزار یکم ابپز شه بعد 

پیاز و هویج و فلفل دلمه و موارد رو باهم قاطی کن مرغارو روش بچین رب بزن 

2706