2752
2734
عنوان

دارو های روانپزشک بیایین

60 بازدید | 10 پست

من خیلی سعی کردم رو خودم کار کنم و خشمم رو آروم کنم ولی نتونستم،حالا میخوام برم پیش روانپزشک دارو هاشون دوزش چجوریه راسته میگن اعتیاد آورده و وابسته میشی؟ من واقعا اعصابم ضعیف شده دیگه هیچ راهی جز مراجعه به روانپزشک ندارم... این دکتر های آنلاین چطورن؟ حضوری برم یا آنلاین؟؟ اگه تجربه دارید راهنماییم کنید ممنون

سیاسفیده آره همینِشِ که قشنگه🤍🖤

اگه حضوری دکتر خوب میشناسی برو

وابسته نمیشی 

با ترکش به حالت قبلت برمیگردی (منظورم اینه که اگه سرخود قطع کنی بخاطر اینکه وابسته نشی)

وقتی کیفیت زندگیت بخاطر خشمت اومده پایین خیلی کار خوبی میکنی مراجعه کنی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

حتما حضوری برید 

ببین گاهی حتی توان اینو نداری که قدم اول و برداری و همیشه قدم اول برداشتن برات سخت ترین کاره 

دارو کمکت میکنه از این مرحله بگذری و یه حریم امن برات ایجاد میکنه 

من پسرم هفت سالشه اضطراب شدید داشت الان استفاده میکنم 

دکتر گفت دوره ای و وقتی اضطرابش رفع بشه دارو کنار گذاشته میشه اما در کنارش حتما باید بازی درمانی و ....راههای ذیگه رو برم 

دارو اون قدمه زو برمیداره بقیه اش باید خودم کمک کنم تا تغییرش بدم 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2731
اول برو روانشناس اگ نیاز باشه خودش ارجاع میده

با روانشناس صحبت کردم ارجاع نداد و اینکه نمیگم بی فایده بود ولی کافی نبود بنظر خودم باید مراجعه کنم روانپزشک🤦‍♀️

اگه حضوری دکتر خوب میشناسی برو وابسته نمیشی  با ترکش به حالت قبلت برمیگردی  وقتی کیفیت ...

البته اگه دوره درمانت تمام بشه و نیاز نداشته باشی،  دیگه نیاز به مصرف نیست،  مگر اینکه دپباره واست مشکلی پیش بیاد و بخوای مراجعه کنی

حتما حضوری برید  ببین گاهی حتی توان اینو نداری که قدم اول و برداری و همیشه قدم اول برداشتن برا ...

درسته ممنونم از راهنماییتون. منم اعصابم ضعیفه بی حالم همیشه حوصله سر و صدا ندارم و منم استرسم بالاس. اعصابم اینقدر ضعیفه که وقتی فشار و خشم دارم میزنه به کمرم و کمر درد میشم... مشهد دکتر خوب سراغ ندارید!؟ 

با روانشناس صحبت کردم ارجاع نداد و اینکه نمیگم بی فایده بود ولی کافی نبود بنظر خودم باید مراجعه کنم ...

عزیزم اون صلاح ندیده بعد شما میخای الکی خودتو درگیر قرص کنی؟برو پیش یه روانشناس دیگه ک بتونی ارتباط بهتری بکیری

اون تاپیک قفل شد نشد اونجا جواب بدم عزیزم، من سه تا رمان نوشتم الان باردارم و مدتیه دست از نویسندگی کشیدم، یه رمان جنایی یه رمان فانتزی و یکی هم عاشقانه نوشتم به چاپ نرسیده اما فایلش توی گوگل هست

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 حوصله بحث ندارم همسترم 🐹 بهم نیاز داره!
اون تاپیک قفل شد نشد اونجا جواب بدم عزیزم، من سه تا رمان نوشتم الان باردارم و مدتیه دست از نویسندگی ...

مرسی عزیزم فایلشون رو چجوری میتونم پیدا کنم؟؟ 

مرسی عزیزم فایلشون رو چجوری میتونم پیدا کنم؟؟ 

باید اسمشون رو سرچ کنی.اگه اسمشو بگم کاربریم شناخته میشه😂 اسم اصلیم رو رمانانه اگه خواستی درخواست دوستی بدع بهت بگم

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 حوصله بحث ندارم همسترم 🐹 بهم نیاز داره!