2737
2734

عزیزم کرم سفید کننده استفاده کن شبها مارک های مختلف و زیادی هست که به نظرم تاثیرگذار و ماندگاره اگه یه سری چیزا رو رعایت کنی مثلا از خودتراش استفاده نکنی یا اگه استفاده میکنی تیز باشه

نگــــار جاوید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم کرم سفید کننده استفاده کن شبها مارک های مختلف و زیادی هست که به نظرم تاثیرگذار و ماندگاره اگه ...

کرم سفید کننده ای هست که استفاده کرده باشین و نتیجه گرفته باشین؟

من چند مدل ماسک ای مختلف و امتحان کردم هیچ تاثیر نداشت 

۳ سال هم هست زیر بغلم و موم میندازم 

ولی بازم تیرگی اش هست

2728

موهاي زير بغل رو كه ليزر كني و كامل ازريشه از بين ببري خيلي خيلي روشن ميشه. 

Arise, awake and stop not untill the goal is reached     برخیز و‌بلند شو و تا زمانی که به هدفت نرسیده ای به تلاشت ادامه بده. 
کرم سفید کننده ای هست که استفاده کرده باشین و نتیجه گرفته باشین؟ من چند مدل ماسک ای مختلف و امتحان ...

(روشن کننده سروینا)...من اینو استفاده میکردم..واقعا بعد از شش ماه جواب داد.مای هم خوبه..

البته میتونی بری دکتر پوست.‌با توجه به درجه تیرگی بهت کرم میده

میشه برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی؟                         🌹الا بذکر الله تطمئن القلوب🌹
2738
کرم سفید کننده ای هست که استفاده کرده باشین و نتیجه گرفته باشین؟ من چند مدل ماسک ای مختلف و امتحان ...

عزیزم من نئودرم استفاده کردم خوب بود بله،ولی مارکهای بهتر و گرونی هم هست نئودرم به نسبت قیمتش خوب بود

نگــــار جاوید

پس بايد تحمل كني چون اون سياهي بيشتر مربوط به  رنگدانه تيره مو هست تا خود پوست . تا ليزر نكني همه راهها موقتيه . 

Arise, awake and stop not untill the goal is reached     برخیز و‌بلند شو و تا زمانی که به هدفت نرسیده ای به تلاشت ادامه بده. 
2706