2733
2734
عنوان

پدر شوهرم انگار با من لج داره 🫤

90 بازدید | 7 پست

باهمسرم که سر کار بود تا بیاد طول کشید که بریم مهمونی پدر شوهر مادرشوهرم  رفته بودن مهمونی 

بعد ما به خاطر کار شوهرم دیر رفتیم باورتون نمیشه پدرشوهرمو دوبار بلند سلام بهش کردم جوابمو نداد 😑ناراحت نیستما ولی اخه  از سنت خجالت بکش مردک 

یبارم رفتیم ی مسافرت یک روز و یک شب  نزدیک هم بود جاش بعد ک برگشتیم باسر تکون دادن مثلا سلام کرد 

ولی با جاریم اصلا اینطور نیست خیلی قشنگ بهش احترام میذاره 

اینم بگم من زیاد ادم خونگرمی نیستم اما جاریم ماشالله خونگگگررررم وصمیمی 

میفهمم که خیلی بهش احترام میذارن اما به من نع در نتیجه کاراشون منم زیاد نمیرمو بیام خونشون حتی زنگ هم نمیزنم چون محتاج محبت اونا نیستم 

دلم خواست درد دل کنم اینجا 😢

برات مهم نباشه یبار سلام بده جواب نداد دیگه ادامه نده خودتم ناراحت نشون نده عادی باش با بقیه حرف بزن

من اینجا حقیقت رو میگم نه چیزی که دوست داری بشنوی                       بوته های خار را در زمین من نکار شاید فردا پا برهنه به دیدارم بیایی

قشنگ درکت میکنم پدرشوهر منم دقیقا عین پدرشوهر توعه.. دقیقا به جاری منم احترام میزاره ب من نه.. برای اون از طلا و خونه و عروسی همه چی محیا ولی من نه.. ناراحت نیستم جاریم وضع شوهرش خوب نیس ولی شوهر من داره ولی بازم با اینکه شوهرم داره باز موقعیت عروسی برامون پیش نمیاد ولی کمکی نمیکنه.. من انقد ازش متنفرم ک حد و اندازه نداره .. تازه دلیلشم چیه اینه ک جاری اقوامشونه من غریبه هستم😑

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل تو ولی دیگه اینم قبول کن اونا با کسی که خیلی نی نی به لالاشون میزاره خوبن و با ما سرد تر 

به درک 

تو که کار اشتباهی نکردی اگر اونا از لج تبعیض قابل میشن یا بد فکر میکنند گناهش گردن خودشونه

به فکر انچه که خودت دوست داری باش

عموی شوهرم ادم متوقعی هست تو یک مهمونی شلوغ انگار حواسم نبوده بهش سلام نکردم اونم به پدرشوهرم گفت عروساتو سلام کردن یاد بده 

مهمونی بعدی رفتم بالایرش سه بار سلام کردم جواب نداد 

این بی ادبی بزرگترا رو میرسونه نه کوچیکترا .اینکه کاری بدون قصد  انجام بدی واونا از همون یه دلخوری انجام بدن 

به درکشون صد سال سیاه دیگه سلام نمیکنم 

لطفا لایک نکنید ممنونم .
2731
منم مثل تو ولی دیگه اینم قبول کن اونا با کسی که خیلی نی نی به لالاشون میزاره خوبن و با ما سرد تر&nbs ...

ولی من بازهم سلام میکنم ادبم رو میرسونم ولی دیگه واقعا پاچه خواری بلد نیستم در حد ادب رفتار میکنم همیشه هم احترامشون رو داشتم