2733
2734
عنوان

خیانت شوهرم. با یه زنگ زشت که ازش بزرگتره ریخته رو هم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 16878 بازدید | 361 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیچاره دختره داره سکته میکنه از چیزی که دیده یه سری گیر دادن ۶۲مگه پیره!!!!! واقعا اصلا واسه خودتون ...

من ۱۷ سال از زنه کوچیکترم🥲

درجه ای هولناک تر و خطرناک تر از "بیشعوری" هم وجود دارد و آن "توهم دانستن" است.
۶۲ پیره ؟؟؟ چقدر بی ادبی الان فکر نمیکنی داری به متولدین این حول و حوش توهین میکنی؟؟؟

62 همچین جونم نیست حالا وقتی دراستانه پیری هستن دیگ باید اینو قبول کنن دیگ توهین چی اخه

در رابطه با اسم مستعار…اسمم ساحل🌴🌊🏞
2731
ن جانم اگه مل تاپیکو خونده باشی میبینی خیلیا خواهستن راهنمایی کنن ولی داره ب هممممممممه میپره 

من فقط اینو میدونم که اسی الان یه کوه اتیشه تو این شرایط نباید به چیزای جزئی طرف پیله کرد اصلا مشخصات زنه به چه درد میخوره اخه مهم اینه مرده خیانت کرده اسی میگ الان چی کنم به روش بیارم یا نه

زنه پیییره؟ متولد ۶۲؟ماشالله به شعورت.لابد خودت از اینایی هستی که سیزده چهارده سالگی شوهرت دادن جهت ...

درست حرف بزن😒

اولا من نگفتم همه ۶۲ ایا پیرن

دوما من ۲۲ سالگی ازدواج کردم. عقد

واقعا برای همجنسای خودم متاسفم شدم ک یکی حالش بده بجای همدردی دنبال حاشیه میگردن 

حتما همه اونایی ک ب دل گرفتن متولد 60 خب پیری فش ک نیست هممون قراره پیر بشیم دیگ 

در رابطه با اسم مستعار…اسمم ساحل🌴🌊🏞
برو از تاپیک من بیرون الهی به حق امام رضا به حال و روز من گرفتار بشی ک بفهمی چی میکشم اگ دروغ میگم ...

یعنی توهمی بشیم؟؟؟؟ اشکووول توهمی هر روز یه چیزی میگی اون دفعه هم بدبخت مادرت رو کشیدی وسط

خدا مرگ بده ب آدمای خائن چقد میتونن کثیف باشن آخه بیشعور وقتی قراره چشت دنبال زنای دیگ باشه دیگ چرا ...

تازگیا یه دونه هایی هم زده رو التش

نکنه از اون زنه گرفته

یعنی توهمی بشیم؟؟؟؟ اشکووول توهمی هر روز یه چیزی میگی اون دفعه هم بدبخت مادرت رو کشیدی وسط

اون دفعه هم اشتباه نکردم

فقط نتونستم ثابت کنم

دیدم نوشتی ینی ۷۹ای خاک تو سرش واقعا بی لیاقتو که صد درصد هس فلا به روش نیار بتونی مدرک بیشتری جمع ک ...

الکی میگه دروغ میگه اون دفعه هم میگفت مادرم   شوهرم باهم ارتباط دارن