2752
2734
عنوان

امروز رئیس جمهور میاد شهرمون

392 بازدید | 35 پست

محل کارمم مرکز شهرهست و تو کوچمون دفتر ولایت فقیه راه های منتهی به محل کارم بسته بود هوام بارون 

همه دستا نامه میخاسن بدن رئیسی فک میکنن نامه هاشون خونده میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نامه هاکه خونده میشه ولی مثلاهمه ی مشکلات روحل نمیکنن 

به همه وام میدن .مثلا به ماهاخانواده ای ۱۵تومن دادن 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

شایدم بشه مامان دوستم به احمدی نژاد نامه داده بود خونده بودن کارشو راه انداخته بودن 

یه لباس خیلی جیغ بپوش برو تو تجمعات ببینیمت تو تلویزیون 😆😆😆😆

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗
شایدم بشه مامان دوستم به احمدی نژاد نامه داده بود خونده بودن کارشو راه انداخته بودن  یه لباس خ ...

احمدی نژادفرق داشت 

یادمه به چندتاخانواده ی بی ضاعت زمین هم داده بودن به صورت رایگان 

ولی ماواسه مسکن ملی باینکه داریم پول میدیم ،هنوزهیچی بهمون ندادن ودوساله معطلیم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
شایدم بشه مامان دوستم به احمدی نژاد نامه داده بود خونده بودن کارشو راه انداخته بودن  یه لباس خ ...

رژ قرمزم بزنه

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)
برعکس اصن ارایش نداشتم هیچ پشت لبم داشتم🤣🤣🤭🤭

دهنت

موهایمان در جوانی سفید شد گفتند "ارثی" است راست میگفتند! ما"وارثان اضطراب تاریخ بودیم" ( با افرادی که شخصیت پایین دارند همکلام نمیشم)