2733
2734
عنوان

همزادم اذیتم میکنه 🥺💔

134 بازدید | 10 پست

بچه ها من اصلا به این چیزها معتقد نبودم تا تقریبا یکسال پیش رفتم پیش یه خانم سید که خیلی تعریفش رو میکردن اولش بهم گفت من نمیتونم از این کارها انجام بدم سنگینی داره برام بیخیال شو تا با کلی التماس برام انجام داد و بهم گفت یه نفر یه طلسم نوشته که باعث اذیت همزادت شده و اونم داره اذیتت میکنه و همزادت کافره و سیاه (راست میگفت یه مدت خیلی واضح همه چیزو می‌دیدم)

وقتی دراز کشیدم یه چیز دود مانندی از کنارم رد میشه 

وقتی خوابم یکی قشنگ انگشتش رو حس میکنم میزنه به بازوم یه توی صورتم 

یا یهو صدای پایی که میدوهه تو خونه وقتی تنهام از پشت سرم میشنوم 

یا وقتی شب ها به پهلو میخوابم گاهی یکی تو گوشم میگه هی درحدی که تا چند دقیقه گوشم از شدت جیغش درد میگیره!

یا کبودی های بی دلیل توی رون پام یا گاهی سینه هام 

وقتیم به جایی خیره میشم (به قران قسم) یه ادم دود مانند قد کوتاهی رو خیلی واضح میبینم🥺

یا وقتی خوابم یکی میزنه کف پام و باعث میشه بیدار بشم 

یا وسایلام گم میشه درکمال تعجب توی اتاق های دیگه پیداش میکنم 

یا خانوادم الکی باهام دعوا میکنن و بحث میکنن 

گاهی مامانم یهو میاد میگه چیه صدام میزنی؟!درحالی که من دستشویی بودم و صداش نزدم 

دم غروب هم یهو الکی الکی اعصابم خرد میشه با خانوادم دعوا میکنم 

یا شب ها از ساعت ۳ به بعد گاهی صدا خنده میشنوم 

واقعا دارم عذاب میکشم اون سید بهم گفت من کارهای باطل کردن این طلسم و دفع همزاد انجام نمیدم چون سنگینی داره برای زندگیم 

چیکار کنم بنظرتون؟! حالم بده 🥺

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...
چهار قل رو بخون 

تاثیر داره؟!

برای خواسته قلبیم یه صلوات میفرستین ؟!🥺♥️این کاربری دست دو نفره من (ملیکا) دختر خالم(فوزیه) 😅 کاربری دختر خالم تعلیق شده همزمان از یه کاربری استفاده میکنیم ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
منم تا حدودی‌همینطورم

راه حلی پیدا نکردی براش؟!

درکت میکنم خیلی سخته منم یه مدت درگیر این چیزا بودم

چیکار کردی که درست شدی؟!