2752
2734

به موقع قاطع هستم به موقع مهربون و دم دست 

بچه هام نه رو شنیدن و میشناسن اینجور نبوده که اراده کنن یه چیزی براشون فراهم بشه گاهی دیرتر شده گاهی با شرط و شروط گاهی اصلا نشده . و البته گاهی هم اراده کردن و رسیدن همه مدل بوده . 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

با تمام وجودم بهشون عشق میدم میزارم خودشون همه چیزو تجربه کنن تا جایی که بهشون صدمه وارد نشه

تو رابطتشون با بچه های همسنشون دخالت نمی کنم 

زیاد بکن نکن نمی کنم 

ازشون درخواست می کنم تو کارا بهم کمک کنن

دخترم ۵ سالشه

پسرم ۳ سالشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 
والا رو پسر لجباز من هیچ روشی جواب نمیده😅😅 یکی از روشامون یکی بودن حرف خودم و همسرمه . هیچ وقت حت ...

اگر صلاح دونستین به این روش لجبازیشو کنترل کنین

هر کاری ازش میخواین ازش با محبت درخواست کنین مثلا بگین عزیزم لطفا فلان چیزو برای مامان بیار خواهش می کنم دو سه بارم گفتین اشکال نداره

اصلا نگران پر رو شدنش نباشین چون همچین اتفاقی نمیفته

اللهم صل علی محمد و آل محمد دعا کنین به حق حقانیت صلوات مشکل کار همسرم حل بشه و کار ثابت داشته باشه 

روش خاصی ندارم.دارم سعی میکنم خودم درست زندکی کنم که اونم یاد بگیره و البته بی قید و شرط عشق و حمایت منو داره.که تا دبگیروز نمیدونستم‌جقد برا بچه مهمه.دیروز به خاطرش با ناظمشون حرفم شد.تا شب میگفت مامان چقد دوستت دارم چقد خوبه دعوام نکردی...

اگر صلاح دونستین به این روش لجبازیشو کنترل کنین هر کاری ازش میخواین ازش با محبت درخواست کنین مثلا ب ...

خیلی ایکجوری باهاش صحبت میکنم گاهی خوبه ولی بعضی وقتام در مقابل نه شنیدن پرخاشگری داره با اینکه سعی کردم همیشه همه چی محیا نباشه و نبودن و نشدن رو هم درک کنه

روش خاصی ندارم.دارم سعی میکنم خودم درست زندکی کنم که اونم یاد بگیره و البته بی قید و شرط عشق و حمایت ...

عاشق این مامانم ک میدونن بچه شون مقصرن ولی جوری دفاع میکنن ک خود اون طرفم باورش میشه اشتباه از طرف خودش بوده و چقدر بچه بزرگ میشه

یه جا خوندم قبل از نه گفتن به بچه دقت کنید، چون اگر نه رو به اره تبدیل کنید یاد میگیره با فشار می‌تونه به خواسته هاش هرچند نادرست باشه برسه، گفته بود نه رو برای زمانی بگذارید که مطمعنید ازش برنمی‌گردید چون اگر پسش گرفتید هم به قاطعیتتون لطمه وارد میشه هم بچه حرف گوش نمیده بعد از مدتی

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
خیلی ایکجوری باهاش صحبت میکنم گاهی خوبه ولی بعضی وقتام در مقابل نه شنیدن پرخاشگری داره با اینکه سعی ...

من خودمو تو جایگاهی نمیبینم که مشاوره کودک بدم فقط تجربه مو میگم  برای نه شنیدن فقط با یک جمله کوتاه علت نه گفتنتون و توضیح بدین و خیلی مهربون قاطع باشین میشه بپرسم چند سالشه پسرتون?

خیلی ایکجوری باهاش صحبت میکنم گاهی خوبه ولی بعضی وقتام در مقابل نه شنیدن پرخاشگری داره با اینکه سعی ...

وقتی عصبانی میشه کلا نادیده بگیرش انگار نیست ولی تا آروم شدو با آرامش حرف زد خیلی به حرفش توجه کن بعد یه مدت درست میشه بچه‌ها عاشق توجه هستن