2752
2734
عنوان

بیاید یچیزی تعریف کنم.

81 بازدید | 1 پست

من اینو پیرو یه تاپیک که درباره بچه دار شدن نوشته بود مینویسم:

چن روز قبل توی خیابون بودم، دیدم یه مادر تقریبا بیست و خورده ای ساله یه بچه حدود هفت یا هشت ساله داشت که به شدت بچه رو کتک میزد-وقتی میگم به شدت یعنی در حدی شدید که انگار میشد صدای ضربات مشتی که به پهلوهای بچه میزد شنید-و بدتر از همه اینکه تحقیرش میکرد اونم در معرض و دید عموم!! - تحقیر و کتک زدن بچه در معرض عموم، کلی مشکلات اجتماعی و عاطفی و جتی جنسی براش در بزرگسالی ایجاد میکنه- و اینکه بقیه مردم حتی سعی نمیکردن جلوشو درست و حسابی بگیرن و فقط نگاه میکردن و ابراز تاسف میکردن؛ رفتم جلو گفتم خانم چرا این بچه معصوم رو انقدر شدیدا کتک میزنی؟ برگشت بهم گفت به شما ربطی نداره! بچه خودمه!!! گفتم الان زنگ میزنم اورژانس اجتماعی، اینبار به صورت وحشیانه پرید بالا گفت به توچه بچه خودمه دلم میخواد میکشمش اصن! 

ولی به هرحال اینطوری که بهش گفتم قضیه رو تموم کرد و رفت. 

خواستم بگم خواهش میکنم ازتون اگر شرایط روحی روانی، اقتصادی، فرهنگی و... ندارید، خواهش میکنم بچه دار نشید، به خدا کسی مجبورتون نکرده، خواهشا اول کاملا و دقیق شرایطتون رو بسنجید بعد به بچه دار شدن فکر کنید. خیلیا رو میبینم ارزوشونه بچه دار شن بعد از سالها که خدا بهشون یه فرزند هدیه میده با روشهای بسیار بد تربیتش میکنن و کتکش میزنن و تحقیر میکنن، کتک زدن بچها خصوصا جلوی دید عام به شدت شخصیت بچه هازو خرد میکنه،و لطفا مواظب بچه های اطرافتون باشید 💚