2733
2734
چقدر مایید😑😂 

جددی😂😂

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
اره ، مجازیع ولی ۳۰ فروردین برای تولدم اومد پیشم 

جدیییی ای خودا پایدار باشیننن  شهراتون دوره ؟ منم عشقم ۲۱ فروردین تولدش بود

یه دختر به شدت احساسی و عاشق اگه فکر میکنی میتونی در این زمینه کمکم کنی دریغ نکن:) و هرجا حس کردی نیاز داری با یکی حرف بزنی میتونی روی من حساب کنی:)💚🕊 عاشق طراحی امیدوارم یه روزی بزرگترین طراح مد بشم و مزون خودمو بزنم و یه لباس ب تک تکتون میدمم🥹💕
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

جددی😂😂

اره من تو ی گپ بودم بعد حالم بد بود از گپ لف دادم تا حال کسی رو بد نکنم

بعد  اومد بهم پیام داد و معذرت خواهی ک ببخشید مزاحم میشم 

چیشدع میخواهی حرف بزنیم و.. 

یکم حرف زدیم 

درخواست رفاقت داد ولی ته دلش ی چیز دیگ بود 

دیگ با هم رل زدیم 

من چند تار جلو مامانم سوتی دادم و یک ماه گوشی نداشتم 

ولی ادم نشدم😂😂😑💔

جدیییی ای خودا پایدار باشیننن  شهراتون دوره ؟ منم عشقم ۲۱ فروردین تولدش بود

تقریباً ۱۲ ساعت راهه💔🥲

من ۱ اردیبهشت بودم اون امروز ولی برای مدارس دو روز قبلش اومد 🙂

2731
اره من تو ی گپ بودم بعد حالم بد بود از گپ لف دادم تا حال کسی رو بد نکنم بعد  اومد بهم پیام داد ...

ای خدااا😂😂🥰 منم دایم سیلی زد سر علیرصا بهم😂😂😂 منم تک فرزندم ولی مامانم خودش برای علیرضا ولنتاین کادو گرفت😂😂😂 مامانم پایه اس ولی ی دایی دارم ازرائیل منه😂😂 انقد ک ازش میترسم و بهم گیر میده کلافه شدمم  منو علیرصا تو گپ خیللی بحثمون میشد ینی همش مسخره میکردیم همو همدیگه رو ادیت میکردیم ی جا شمارمو نداشت بعد من اسم کاربریمو نوشتم کاربری حذف شده پروفمو برداشتم بازدیدمم برداشتم رفتم دیدم دوستم تو گپ نوشته ملورین کو علیرضا نشوته مگ نیست اون یکیا نوشتن ن دیلیت اکانت زده علی تو پیوی نوشت ملوورین؟ بعد تو گروه نوشته بود کسی شمارشو نداره لینکو بدین بیاد

بعد نوشتع بودن خوبی علی نوشته بود ن نوشته بودن چرا گفته بود عشقمم دیلیت اکانت زده😂😂 نمیدونم مسخرم کرد یا ن ولی من با کسی بیرون نمیرفتم با علی رفتم شرطمم لواشک بود گفتم لواشک بگیری میام هما پسرای گروه ب علی میگفتن چطور بردیش بیرون😂😂😂 بعد دیگ از اون ب بعد یک ساله هرررر هفته ۳ بار همو میدیدیم برام لواشک میگیرفت میگف بیا برات لواشک کرفتم دوست داری حتی دوشنبه ک رفام دیدم بلام لواشک گرفته بود گفت بیا لواشک گرفتم برات ردوست داری بغص کرده بودم ولم میکردی گریه میکردم😂😂😂

تقریباً ۱۲ ساعت راهه💔🥲 من ۱ اردیبهشت بودم اون امروز ولی برای مدارس دو روز قبلش اومد 🙂

الللهی بگردم ایشالا ک عشقتون پایدار و مانا و جاوداننن 

منم ۱ ساعت فاصلمونه 

راستی منم تک فرزندم گفتم؟

ای خدااا😂😂🥰 منم دایم سیلی زد سر علیرصا بهم😂😂😂 منم تک فرزندم ولی مامانم خودش برای علیرضا ولنتای ...

الهیییییی 

منم تک فرزندم ولی مامانم خیلی غر زد و بیشترش هم برا سنمه میگ‌ کوچیکی 

چقدر خوب ک یادته من هیچ چی یادم نیست😂😑

الهیییییی  منم تک فرزندم ولی مامانم خیلی غر زد و بیشترش هم برا سنمه میگ‌ کوچیکی  چقدر خو ...

منم ۱۷ سالم بود با علی اشنا شدم😂😂 ای نننههع فداتشم باید از کوپیکییی اموخت 😂😂گفتم پیام داده چ خبر نوشتم سلامتی درس نوشت ثبت نام کردی مگ گفتم اووه همدن فروردین نوشته عع موفق باشی عزیزم🫠🫠

مسی فکر نمیکنم 🥲  اوخیی🥲🥲🥲🥲

چراا عشقم