2752
2734

سلام برهمگی میایید تو ختم سوره واقعه ویس شرکت کنید 

هرکس حاجت داره با مشکل داره بفرمایید .......

زمان نداره فقط بخونید....

ختم سوره یس هدیه به حضرت علی علیه السلام❤❤از۱۱۰سوره یس ۶۵تاباقی مانده

ختم سوره واقعه نذرشهیدابراهیم هادی❤❤❤

ان شاءالله حاجت رواباشید

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من هستم  فقط متوجه نشدم اون‌قسمت ک گفتی حضرت علی ع

ختم یس هدیه به حضرت علی ع برای حاجت روایی 

عزیزم هیچکدوم زمان ندارند فقط بخونید

آقایون به هیچ وجه نه لایکم کنند نه ریپلای کنن نه تو تاپیکم کامنت بذارن 🌸من به قدرت خدا ایمان دارم😍😍😍قدرت خدا مافوق قدرت هاست 🌼🌼پس هیچ وقت ناامید نمی شوم و به رحمتش امیدوارم🌼🌼🌾🌼
من میخونم

عزیزم تعدادبگین و بگین کدوم سوره رامیخونین

عزیزم من یه بار  سوره واقعه رو میخونم

ان شاءالله به حق حضرت علی علیه السلام حاجت رواباشید💚

یک بار یس یک بار سوره واقعه 

من یک یاسین ویک واقعه میخونم شنبه مصاحبه دارم دعاکنین قبول بشم 🙏

ان شاءالله به بهترین وجه ممکن قبول بشین الهی آمین

1 مرتبه یس و یک مرتبه واقعه می خونم ..ان شاالله ک همگی حاجت روا بشین

💖من هر روز زیارت عاشورا می خونم ب عشق امام حسینم 💖. هر چه دلم خواست ن آن میشود 🦋هر چه خدااا خواست همان میشود🦋میشه برای سلامتی وظهور آقا صاحب الزمان و سلامتی پدر و مادر و عزیزام و جور شدن ازدواجم   یه صلوات و حمد بخونی ؟خدا ازدواجمو جور کنه و هر چی  با خیر و صلاحه خداست  همون بشه .ان شاالله شمایی ک داری میخونی هررررردعایی ک در حق من کردی خدا صدبرابرشو بهت بده. بحق خانم  فاطمه  زهرا .اگه چشمت افتاد امضام دعام کردی بگو تا زیارت عاشورا می خونم ب یادت باشم🌱در این دنیا اگررر غم هست🦋صبوری کن خدااا هم هست🦋

خانمای عزیز این خواهرتونو از دعای خیرتون بی نصیب نکنید

توروقران خیلی دلتنگم غریبم تکو تنها تو یه شهر دیگه دور از خانوادم درخواست کار تو افق کوروش شهرخودم دادم دعا کنید برام جوربشه و با همسرم بیایم کرمانشاه برای همیشه کرمانشاه زندگی کنیم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
عزیزم تعدادبگین و بگین کدوم سوره رامیخونین

من هردو 

هله نومید نباشی که تورا یار براند ؛ گرت امروز براند نه که فردات بخواند؟                                                             در اگر برتو ببندد نرو و صبر کن آنجا ؛ که پس صبر ، تورا او به سر صدر نشاند🕊                                                                     و اگر برتو ببندد همه ره ها و گذر ها ؛ ره پنهان بنماید که کس آن راه نداند 🦋