2752
2734
عنوان

امشب اصلا نخوابیدم سرم درد میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 267 بازدید | 24 پست
برا چی شب قبل عروسی رفتی خونه مسی   حالا کسل و خسته میشی

اشتباه کردم 😥😥

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو خونه خودت یا مادرت راحت بخواب چون همین نور صفحه گوشی هم تعصیر داره واسی چشمات

خونه مون یه شهر دیگه ست مامانمم رفته خونه ی خاله م 

آرزوها دست یافتنی ست فقط صبر و زمان میخواد🕛 🌙☀ 💚🍀🌱عاشق یوگا🧘‍♀️ مسافرت ✈️ خوانواده م👨‍👩‍👦 هستم. دوست دارم زن موفقی باشم شغل خوب با درآمد عالی داشته باشم 👩🏻‍💻💰💸آغوشت بهترین تراپی دنیاست 👩‍❤️‍👨 عاشق قهوه م ☕    
2731
عزیزم پس یه شال رو ببند روی چشمات و پیشونیت  صلوات بفرست کم کم خوابت میبره

الان چشامو میبندم ببینم خوابم میبره

حالا من تازه عادت شدم دیشب 

اصلاااا حال ندارم درد دارم  به شدت خوابم میاد الان شوهرم رو باید بیدار کنم صبحانه بخوریم میل ندارم ولی اگه من نخورم اونم‌نمیخوره بعد ناهار درست کنم‌تا ساعت یک میاد خونه ناهار 

دلم میخواد بخواااابممممم

♻️کارما♻️
الانم خوابم ببره خوبه. تا 11 بخوابم خوابم تکمیل میشه ولی نمیتونم بخوابم اعصابم بهم ریخته

خب برای اینکه تو فکر عروسی امروز بودی استرس به خودت وارد کردی بی خوابی هم کنارش اینجوری اصلا خب نیست فشار زیادی به خودت رسندی  آرامبخش بخور بخواب