2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وانمود کن شیشه پنجره رو داری تمیز میکنی بعد خودت رو پرت کن پایین ولی بعدش به نمردن و فلج شدن و گریه های خانوادت آینده ای که از قبل تباه تر میشه هم فکر کن

یا خودت رو بنداز جلو ماشین ولی به اه و نفرین خانواده راننده و اینکه بخاطر ضعیف بودن تو کلی مشکلات به زندگیش اضافه میشه هم فکر کن 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

میشه بیاین تاپیکم بچها لطفاااا😭😭😭

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
حالم از ابن دنیا بهم میخوره 

نگو دختر 

من خودم تو شرایط خوبی ک نیستم هیچ ... تو شرایط بدی هستم 

کار و درس های سنگین و از اون ور بیماریم و از ور جداییم....

همه ما آدما به شکل های مختلف درد رو تجربه میکنیم که تکامل پیدا کنیم 

هیچوقت دیگه اینجوری نگو .... 

زندگی تلخه قبول دارم زندگی نامرد و بی رحمه قبول دارم ولی ما باید شیرینش کنیم :)

the most important decision in❣️

🤕 مسئله ایی ک امروز تورو درگیر کرده‌اد ماه دیگه مسخره و پیش پا افتاده میشه و راه حل های زیادی براش بنظرت میرسه 

الان از شدت استرس و تنهایی و افسردگی  دنبال فرار و یک کار هستی

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706