2752
2734
عنوان

خواستگار و انحراف چشم

616 بازدید | 56 پست

سلام من از بچگی تنبلی چشم‌داشتم که باعث انحراف چشمم شده بود...عمل هم کردم ولی خب هنوزم انحرافش با کمی دقت مشخصه

دیشب خواستگارم با مادرش اومدن منو دیدن و زنگ زدن که منتظر جوابیم 

الان نمیدونم متوجه انحراف چشمم شدن یا نه🥺🤦‍♀️نمیدونم درسته بعدها خودم بگم؟اصلا نمیدونم چطور بگم...یا اگه بعدها متوجه شدن و به روم اوردن چیبگم و چه واکنشی داشته باشم

چطور آروم بشم و اعتمادبنفسم بدتر از این نشه...

مرسی ازتون🥲❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

فداتشم چیزی نیست انکرافت اگر زیاد می‌بود متوجه می‌شدن به پسره بگو مطمعن باش مشکلی پیش نمیاد

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....
نمیدونم🥲🥲خود پسره هم کلا سرش پایین بود فکرکنم ندید منو اصلا🤦‍♀️

خیالت راحت ک دیدتت😂

اینو از رو تجربه میگما

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

اومدن دیدن و پسندیدن چیزی نبوده که پنهون کرده باشی، پسرا با یه نگاه کوتاه همه چی رو میبینن بعد هم الان که نمی‌خوای جواب مثبت بدی فوقش میخوای بیشتر باهاش آشنا بی باز میبینتت

نمیدونم متوجهش شدن یا نه...میترسم مثلا بعدها متوجه بشن یهو بیخیال بشن

فدا سرت  کسی معرفی کرده شمارو واسه خواستگاری؟ شاید معرف گفته بهش و اونا میدونن و مشکلی ندارن 

بحث  ممنوع❌ شما حرف بعدیتم درسته❤️
چطور بگم؟نمیدونم چجوری اینو باید بگم 

بگو راحت بگو من انحراف چشم دارن عمل هم کردم همه چیو بگو اون می‌فهمه صادقی ازت بیشتر خوشش میاد

لطفا یک صلوات مهمونم میکنی برای آرزوی توی دلم🥺💔با بعضیا نباید خودت باشی باید یکی مثل خودش باشی.....