2733
2734
عنوان

تازه داشتم باهاش حرف میزدم ببینید چی بهم گفت😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1889 بازدید | 113 پست

از طرفی زندگیه خوبی ندارم همش در عذابم😭😭💔

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)

پول ندارم اعتماد بنفس ندارم

باز میشه غرق شد با اینکه آبی نیست تو رنگ چشم تو پوستت سبزه مثل گل موهات سیاهی شب مست شرابی لبات فقط سیگار میکشم رو این بوم نقاشی:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ازادی ندارم هیچی ندارم😭😭😭

2731
کاش حداقل دخترمو میدیدم خیرندیده ها هفت ساله نزاشتن ببینمش🥺الان ده سالشه

الهی عزیزم چقد دردداره😭😭😭😭😭

خیلی خیلی ...این حسو کسی درک نمیکنه جز اونی که شرایطمو داشته باشه

میدونم عزیزم خدا بهت صبر بده😭

خواهر فوبیا چی چیه؟برات مهم نباشه اصلا تیپ بزن خوشگل موشگل کن برو بیرون با دوستات بخند تا اگر بیرون هم دیدت ک.نش پاره شه😂😔

اینطوری کنی بدتر جو میگیرتش

هیچی بدتر از کراش زدن من نبود🤦🏻‍♀️۱۱ سال تفاوت سنی

روی پسرخالم ۱۳ سالگی ازش خوشم اومد تا الان که ۱۷ سالمه (دارم میرم تو ۱۸ دوماه دیگه) من بهش گفتم جای برادرمی😐دوست احمقم رفته بود بهش گفته بود اونم گفته بود جای پدرشم بعد اومد به من گفت حرفی داری بیا به خودم بزن چرا دوستاتو میفرستی؟🫠منم هرچی از دهنم درومد بارش کردم😂الان هم چون که پدر و مادرش طلاق گرفتن خونه مامانبزرگم هستن

منم وقتی میرم شهرستان خونه مامانبزرگم پلاسم چون واقعا خونشونو دوست دارم ولی اون گاووو جلو چشامه همش اذیتم میکنه😐بعد اصلااا به روی خودش نمیاره!اصلا انگار هیچ اتفاقی نیوفتاده😂هنوز مثل سابقه اتفاقا بهتر هم شده رابطمون

فوبیا چی چیه؟من با شلوار تابستونی ترکیبی از خرگوش و گل گلی با ی تیشرت گشاد میشینم جلوش اون مسخره بازی در میاره من میخندم😂با کسی که جای پدرمههه!

برات مهم نباشه

خواهر فوبیا چی چیه؟برات مهم نباشه اصلا تیپ بزن خوشگل موشگل کن برو بیرون با دوستات بخند تا اگر بیرون ...

درسته میدونم چی میگی ولی حسه بدی دارم چون پسم زده😭الان حتمن با خودش میگه ها ببین این همون دخترس ک دوستم داشت عقل نداره

عشقمون ممنوعست واسه همون بیشتر حساس شدم. 

هزار مدل حرف زدی و نفهمیدم مشکل اصلیت چیه

دغدغه اصلیتو برام مینویسی صادقانه

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
نه بابا مهم نباشه واست اگر طرف ادم باشه همچین کاری نمیکنه😂

کاری ک نمیکنه نهایت ببینمش رد بشه بره از کنارم فقط یه نگاه کنه.

ولی کلن میگم واقعا دوس ندارم و فوبیا گرفتم عذاب میکشم.

بعد من تنهایی جایی نمیرم خانوادم محدودم کردن همش با خانوادم میرم جایی اصلا دوس ندارم منو با خانوادم ببینه.

هزار مدل حرف زدی و نفهمیدم مشکل اصلیت چیه دغدغه اصلیتو برام مینویسی صادقانه

صفحه اول گفتم تو کامنتا بخون دوباره

هزار مدل حرف زدی و نفهمیدم مشکل اصلیت چیه دغدغه اصلیتو برام مینویسی صادقانه

اخرین کامنته صفحه ی 1 رو بخون.

نوشتم دغدغهامو.