2733
2734
عنوان

باشوهر ورشکسته چه میکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 500 بازدید | 56 پست
پول همینه دیگه یه روز هست یه روز نیست. حالا اگر طلاق بگیرن و بعدا آقا پولدار بشه چی؟ ملاک موندن و نم ...

سلام عزیزم خوبی منو یادته 😄

بالاخره تصمیم گیری بر این شد ک اسپرم اهدایی بگیرم 

دعا کن برام با تزریق اول مثبت بشم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
کلا خانومه هیچ دلخوشی تو زندگیش نداشته بارها خاسته جداشه فقط بخاطره اینکه دیده خودشو بچه هاش مالی تا ...

اون زمانی که فقط بخاطر تامین مالی مونده اشتباه کرده. الانم اگر فقط بخاطر شکست مالی بره اشتباه کرده. چون این وسط معیار موند یا نموندن معیار محکمی نیست‌. مسائل خیلی مهم تری تو زندگی هست از جمله همون دو تا فرزندی که باید تکلیفشون مشخص بشه و نباید آسیب ببینن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم خوبی منو یادته 😄 بالاخره تصمیم گیری بر این شد ک اسپرم اهدایی بگیرم  دعا کن برام ب ...

سلام عزیزم ممنونم شما خوبی؟ به خوشی و سلامتی باشه عزیزم. بالاخره جایی پیدا کردی آی یو آی کنن؟

2731
قبل ازدواج یه تحقیق نکرده ببینه چه جوریه طرف 

طرف بیرونش خوبه مردم دار حلال خور چشم پاک

ولی رفتارش با زنش مزخرفه زن نابود کنه هرچیزی ک یه زنو تخریب کنه انجام میده من حس میکنم آه زنش گرفتش 

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
کلا خانومه هیچ دلخوشی تو زندگیش نداشته بارها خاسته جداشه فقط بخاطره اینکه دیده خودشو بچه هاش مالی تا ...

لیاقت همچین خانومی همینه که دلخوشیی نداشته باشه گلم خلایق هرچه لایق

اقایون درخواست ندین لطفا،اگه با نظرم مخالفی ریپ نزن حوصله ی بحث ندارم و اینکه وقتی جواب نمیدم یعنی نظرت برام مهم نیس فکر نکنی حق باتوعه
بشینه سرجاش بچه هاشو بزرگ کنه یعنی سرنوشتشون براش مهم نیست ؟ 😐  یکمم رو رفتار و اخلاق خودش کا ...

من مامان بابام طلاق گرفتند 

باعث شد من تو سن ۱۴ سالگی ازدواج کنم

یه داداشمم دارم ک متاسفانه دچار اعتیاد شده و الان ۱۸ سالشه

بااینکه داداشمو خیلی دوست دارم ولی همیشه به خدا میگم 

خدایا توکه از سرنوشت ماها خبر داشتی من هیچی لااقل داداشمو دنیا نمیاوردی که اینطوری عذاب نکشه

بماند ک خودم چقدر سختی کشیدم بعد جداییشون و ازدواجم

﮼‌بی‌حسیِ‌مُطلق‌نسبت‌به‌همه‌چیز...                                           « غَریبه های زیادٓی میبینَم ك رِفیق ترینم بودَن!                 ایمانتان‌بویِ‌گناه‌میدَهد..   
اون زمانی که فقط بخاطر تامین مالی مونده اشتباه کرده. الانم اگر فقط بخاطر شکست مالی بره اشتباه کرده. ...

منم میگم ب خاطره بچه ها بمون اینجور اونا نابود میشن ولی میگه اخه از نظر روانی ک نابودم کردم مالی هم دارن نابودم میکنن دیگه چ دلیلی داره خودمو بیشتر از این عذاب بدم

میگن دعای نی نی سایتی های عزیز خیلی گیراس یه مشکل خیلی بزرگ تو کار شوهرم افتاده میشه براش دعا کنین هرچه زودتر گره از کار شوهرم باز بشه
لیاقت همچین خانومی همینه که دلخوشیی نداشته باشه گلم خلایق هرچه لایق

چرا

سلام عزیزم ممنونم شما خوبی؟ به خوشی و سلامتی باشه عزیزم. بالاخره جایی پیدا کردی آی یو آی کنن؟

اره اصفهان و یزد انجام میدن

که من بنا بر تجرشون و کاربران نینی سایتی تصمیم گرفتم برم اصفهان 

شوهرم مشکلی نداره اون منو هل داد تو این مسیر

ولی یکمم نگرانم 😔 

ایشون خیلی خودخواه تشریف دارن

عه چرا 

من ک دارم زندگیشو از نزدیک میبینم ته دلم بهش حق میدما ولی هی دارم زورم رو میزنم ک طلاق نگیره بچه هاش نابود میشت

عه چرا  من ک دارم زندگیشو از نزدیک میبینم ته دلم بهش حق میدما ولی هی دارم زورم رو میزنم ک طلاق ...

بچه ها چن ساله ان؟

و چه مدته ک ورشکست شده؟

2706