2733
2734

من مجردم تا الان دو سه بار دکتر رفتم هر سری بهم آنتی بیوتیک داده ولی تا یه مدت خوب بودم بعدش دوباره بدتر شدم 

پنیرک خوبه بنظرتون ، چند وقت پیشا یکم خریدم 

دمنوششو بخورم تاثیر داره؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
معذرت می‌خوام هرچندوقت یه بار برای اون ناحیه صابون و کلا شوینده اینا استفاده می‌‌کنید؟لباس عوض کردنا ...

لباس زیرمو هر چند ساعت عوض میکنم 

اون ناحیه هم روزی یه بار با شوینده میشورم

لباس زیرمو هر چند ساعت عوض میکنم  اون ناحیه هم روزی یه بار با شوینده میشورم

با شوینده نشور بدتر باکتریهای مفید بدنتو از بین می بری جا رو برای رشد قارچها باز می کنی.فقط آب خالی و خشک کردن بعدش مهمه.

لباس زیرمو هر چند ساعت عوض میکنم  اون ناحیه هم روزی یه بار با شوینده میشورم

گلم لباس زیرت که عالی کار خوبی می‌کنی

ولی سعی کن زیاد با شوینده نشوری همون میزان اسیدیته‌ی واژن رو تغییر میده و باعث عفونت میشه...من قبلا شوینده گرفتم یادم نیست روش نوشته بود یا بقیه راهنماییم کردن اما می‌دونم که مثلا دو بار در هفته مجاز هستی با شوینده بشوری

سعی کن بیشتر از آب خالی استفاده کنی...از خودم نمیگم میتونی راجع بهش مطالعه کنی عزیزم

سعی کن بعضی وقتا هم تو خونه آزاد باشی و فقط شلوار نخی بپوشی و لباس زیر کمتر بپوشی

دلی که رحمه زخمه💔
گلم لباس زیرت که عالی کار خوبی می‌کنی ولی سعی کن زیاد با شوینده نشوری همون میزان اسیدیته‌ی واژن رو ...

اخه من اکثر روزا از صبح تا عصر داشنگام ، از داشنگاه هم تا خونه پیاده روی میکنم ، عرق میکنه اون قسمت

اخه من اکثر روزا از صبح تا عصر داشنگام ، از داشنگاه هم تا خونه پیاده روی میکنم ، عرق میکنه اون قسمت

عزیزم متوجه هستم منم اون روزارو گذروندم اما باور کن هرچی بیشتر با شوینده و صابون و اینا بشوری بدتره باید متعادل باشه

سعی کن کشاله رونت و اینا رو میخوای صابونی چیزی بزن ولی نذار زیاد به اون ناحیه برسه

میتونی صحبت‌های دکترها رو گوش بدی متوجه میشی... خودم که اینطوری بهتر شدم

دلی که رحمه زخمه💔