2733
2734

حالم خوب نیست نمیتونم جواب همرو بدم ولی بابام حالش خوبه زنگ زدم با خودشم حرف زدم رفت بیمارستان  خوب شد بستریش کردن. 

بخدا دعای نینی سایتیا گیراس خیلیی ازتون ممنونم چند نفر دلمو شکوندن گفتن چطور تو این موقعیت تاپیک زدی ولی میدونین تو موقعیت من نبودین باباتون جلوتون بیوفته زمین بگه دارم میمیرم با گریه ب عموم زنگ زدم به اورژانس زنگ زدم داشتم میمردم کاری جز دعا از دستم بر نمیومد گفتم شاید خدا دعای ۴۰ نفرو ۵۰ نفرو بشنوه شاید دلش بسوزه به جوونیم نزاره یتیم شم میترسم  بابام بره😭😭😭😭😭

از همتون ممنونم بابام الان حالش خوبه ممنونم برا دعاخاتون ممنونم برا اینک با دل پاکتون دعا کردین ♥️😭

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خداروشکر ⚘

😭♥️

💚میشه لطفا اگه امضامو میبینید  برام دعا کنید💚 برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان دعا کنید یه صلوات هم برای اقا بفرستید💚(اگه زحمت نمیشه برا حاجتام یه حمدم به نیت من  تقدیم اقا امام زمان کنید)بعدش دعا کنید که مادرو پدرم سلامت وسالم باشن سایشون همیشه بالا سرم باشه هیچچچ بیماری و دردو مشکلی نداشته باشن بلا و بیماری ازشون دور باشه و همیشه شادو خوشبخت کنار هم زندگی کنیم💚برای اینکه پزشکی قبولشم هم دعا کنید💚 بهم بگین منم براتون حمد میخونم💚
2731
عزیزم ان شاالله پدرتون هر چه سریعتر سلامتیش رو بدست میاره ، ما هم واسش دعا میکنیم

ممنونم😭♥️

گفتم که چیزی نیست  خب خدا روشکر زندگیه یه دختر باباشه خدایا هیچ بابایی رو از دخترش جدا نکن

ممنون مهربون😭♥️

مرسی برا دعاهای قشنگت واقعا زندگیه یه دختر باباشه