2752
2734
عنوان

واسه شما هم پیش اومده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 161 بازدید | 32 پست
گویا ک اینطوره..البته جایی هم میگن توزندگی قبلی این اتفاق برامون افتاده 

واقعا بعضیا میگن زندگی قبلی داشتیم

یعنی قبلا با قیافه دیگه و شخصیت دیگه زندگی کردیم و روباره با قیافه و شخصیت متفاوت متولد شدیم

اینکه میگن هروقت میمیریم دوباره زنده میشیم ولی یادمون نمیاد درسته؟؟؟ یعنی ممکنه اینطوری باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا بعضیا میگن زندگی قبلی داشتیم یعنی قبلا با قیافه دیگه و شخصیت دیگه زندگی کردیم و روباره با قیا ...

شایدم باشه..خیلی تئوری های زیادی هست..حتی میگن این دنیا ممکن زندگی پس ازمرگمون باشه..یعنی ما مردیم و توی جهنم وبهشتمونه ک الان زندگی میکنیم..ولی قسمت خوب ماجرا اونجاست ک میگن خدا زندگیمونو بهمون نشون میده ومیپرسه میخوای بری توی دنیا..وماجواب مثبت دادیم ک الان اینجاییم..یعنی توی زندگیمون یه چیزی اونقدرحالمونو خوب کرده ک بخاطرش راضی شدیم ب این دنیا بیایم

درباره عالم ذز کجا میشه کامل بخونم؟

هیچ کجا کامل توضیح ندادن چون تمام علما اطلاعات کنی تونستن پیدا کنن و یه جمع بندی با شک و شبهه کردن فقط خداوند و معصومین از حقیقت اون عوالم آگاهن. هرچی هم خوندی فقط تا جایی که در قرآن اومده قابل اتکا هست مثل پیمان گرفتن خداوند از ما در عالم ذر که در قرآن اومده . باقیش که میگیم شاید این دنیا رو دیده باشیم معلوم نیست چقدر حقیقت داشته باشه و حواست باشه تو مطالعه وارد جریان تناسخ نشی که از بیخ و بن ریشه بت پرستی و شرک داره .

2731
شایدم باشه..خیلی تئوری های زیادی هست..حتی میگن این دنیا ممکن زندگی پس ازمرگمون باشه..یعنی ما مردیم و ...

اختیار در انتخاب زندگی نیست و تناسخ طبق کلام‌ امام رضا کفر محض هست . این از عقاید بت پرستی هست. زندگی این دنیا جبری بوده ولی انتخاب مسیر زندگی و راه و روشش دست خودمون هست.

شایدم باشه..خیلی تئوری های زیادی هست..حتی میگن این دنیا ممکن زندگی پس ازمرگمون باشه..یعنی ما مردیم و ...

اتفاقا ب این فکر کردم بخداا

و گفتم غیر ممکنه من جواب مثبت داده باشم

اخه تو زندگی غیر از درد چیزی ندیدم

اگه زندگی قبلی وجود داشته باشه بزار یه چیز بگم

بنظرم بهشت و جهنم همین دنیاست ک داریم زندگی میکنیم یعنی بر اساس اعمالمون تو زندگی قبلی داریم اینجا زندگی میکنیم. یعنی اونایی ک دائم در حال عذابن دارن تاوان اعمال بدشون تو اون دنیای قبلیو پس میدن

«وَإِذْ أَخَذَ رَبُّكَ مِنْ بَني‌ آدَمَ مِنْ ظُهُورِهِمْ ذُرِّيَّتَهُمْ وَأَشْهَدَهُمْ عَلى‌ أَنْفُسِهِمْ أَ لَسْتُ بِرَبِّكُمْ قالُوا بَلى‌ شَهِدْنا أَنْ تَقُولُوا يَوْمَ الْقِيامَةِ إِنَّا كُنَّا عَنْ هذا غافِلينَ أَوْ تَقُولُوا إِنَّما أَشْرَكَ آباؤُنا مِنْ قَبْلُ وَ كُنَّا ذُرِّيَّةً مِنْ بَعْدِهِمْ أَ فَتُهْلِكُنا بِما فَعَلَ الْمُبْطِلُون‌ وَ كَذلِكَ نُفَصِّلُ الْآياتِ وَ لَعَلَّهُمْ يَرْجِعُون»

«ای پیامبر! به خاطر بیاورید هنگامی که پروردگارت از پشت و صلب فرزندان آدم نسل آنان را برگرفت و آنان را گواه بر خویشتن ساخت و فرمود: «آیا من پروردگار شما نیستم؟» گفتند: «آری گواهی می‌دهیم» چنین کرد تا مبادا روز قیامت بگویید ما از پیمان فطری توحید بی خبر بودیم یا بگویید پدرانمان پیش از ما شرک ورزیدند ما هم فرزندانی پس از آنان بودیم (و چاره‌ای جز پیروی از آنان نداشتیم). آیا ما را به آنچه باطل گرایان انجام داده‌اند مجازات می‌کنی؟ البته این گونه آیات را مشروحاً بیان می‌کنیم باشد به سوی حق بازگردند.»