2733
2734

پسرم ۱۱ سالشه 

لوزه سوم داره

اصلا دکتر نگفت از وقت عمل گذشته 

گفت بیار عمل کنم 

اما من انگار دلم نیست عملش کنم 

خودش هم می‌ترسه 

حالا بردیم پیش پزشک طب سنتی 

یه شربت گیاهی داده 

چنتا دمنوش که قاطی کردیم باید بخوره 

چنتا روغن ترکیبی که شبها باید به پیشونی و سینه و گلو بماله 

درست داروها رو مصرف نمیکنه متاسفانه چون خودم تازه زایمان کردم گاهی نمی‌رسم برا دمنوش هاش 

بادهن باز بیشتر می‌خوابید و خروپوف داشت 

همیشه صبح ها انگار دماغش پر بود 

الان کمی بهتر شده 

خروپوفش هشتاد درصد بهتر شده 

اما بقیه موارد کم بهبود پیدا کردن 

شاید اگر داروها رو دقیق مصرف کنه بهتر هم بشه 

من خودم لوزه ام عمل کردم خیلی بده تا مریض میشم گوشهام درگیر میشن برای همین دوست نداشتم دخترم عمل کنه بنظرم هرچی خدا داده دلیلی داره ایکاش پسرمم ختنه نمیکردم نباید تو کار خدا دست برد مگه اینکه دیگه چاره ایی نباشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره دخترم‌ لوزه اش بزرگ بود گفتن عمل میترسید یه مدت هرشب دادم قرقره کرد الان کوچیک شدن اگه زیاد بزرگ ...

وآقای خدا کنه فردا حتما میدم قرقره کنه خسر ببینی الهی نه خیلی بزرگ نبست . راستی دختر شما هم خر وپف داشت ؟

وآقای خدا کنه فردا حتما میدم قرقره کنه خسر ببینی الهی نه خیلی بزرگ نبست . راستی دختر شما هم خر وپف د ...

قربونت انشاالله خوب باشه آره الان نداره الحمدالله دختر کوچکمم لوزه اش بزرگه حالا به اونم میدم انشاالله برای اونم خوب باشه

2731
من خودم لوزه ام عمل کردم خیلی بده تا مریض میشم گوشهام درگیر میشن برای همین دوست نداشتم دخترم عمل کنه ...

آخی عزیزم راست میگین منم میترسم به خدا نمیدونم چه کنم

قربونت انشاالله خوب باشه آره الان نداره الحمدالله دختر کوچکمم لوزه اش بزرگه حالا به اونم میدم انشاال ...

فدات بشم انشالا اونم خوب میشه منم از فردا همین کارو انجام میدم . ممنونم ازتون

ده سالشه دکتر میگه عمل نکنی بهتره الانم تو خواب خر و پف میکنه خیلی استرس دارم خواب ندارم اصلا

عزیزم لوزه سوم باید وقتی که کوچیک بود جای ی حکیم وارد میبردی تا انکشتشو توی دهنو گلو بچه میکرد اونو میترکوند الان باید فقط عمل کنی منم دارم لوزه سومو باید عمل کنم فقط توی تابستون ببرس که بعد عمل میگن باید بستنی بخوره 

جای ما این دست توی دهن بچه رو میگن کام شو بالا اوردن 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
عزیزم  شما چه علاعمی دارید بعد این همه سال ؟

خوب نمیتونم حرف بزنم خوب نمی تونم نفس بکم این اوخر ی شب نفسم داشت بند میومد توی جند لحظه اکسیژن کم اوردم چون میگن هر چی بگذره بزرگ تر میشه و باعث خفگی میشه 

بیا امضامو نگاه کن 😊                                                 ی صلوات واسه سلامتی امام زمان میخونی 🙂    💚        ی صلواتم برای سلامتی پسرم میخونی 👶💙 مرسی که خوندی                                                                   انشاالله هیچ زنی در آرزوی مادر شدن نمونه بحق امام رضا دامن همه منتظرا سبز بشه الهی آمین 🤲💛           تویی که داری  امضامو میخونی🤨 اره خود تو 👀همهیشه از ته دلت بخند اینجوری 🤣🤣
خوب نمیتونم حرف بزنم خوب نمی تونم نفس بکم این اوخر ی شب نفسم داشت بند میومد توی جند لحظه اکسیژن کم ا ...

وای خدا بمیرم الهی. من خیلی میترسم نمیدونم چه کنم 

2706