2752
2734
عنوان

پدرم بیرونم‌ میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 65 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

عزیزم راهی به ذهنم نمیرسه فقط برات آیة الکرسی میخونم الهی که بزودی خدا گره از مشکلاتت باز کنه ان شاءالله 🤲

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

عزیزم خانمی که گفتن از طریق مهریه مادرتون اقدام کنید بهترین راهنمایی رو به شما کردن خدا خیرشون بده اصلا نترس و آفرین که انقدر متوجه هستی که میگی خونه خواهرم نمیرم زندگیا سخت شده

خودت رو در اولویت قرار بده پدرت بیمار هست دلت نسوزه...دلت برای خودت بسوزه

حتما سرکار برو هم سرگرم شو هم درآمد داشته باش

اگر دوست داشتی آزمون آموزگاری شرکت کن

پناهت برخدا باشه

دلی که رحمه زخمه💔
سرکار نمیتونی بری؟؟ پرستار شبانه روزی 

چرا میتونم ولی برای چی باید حق و حقوق من و خواهر مادرمو بالا بکشه و دود کنه و خونه ای که مادرم با بدبختی خرید بشه پاتوق زن و مرد معتاد و هرزه و مواد بکشن

عزیزم راهی به ذهنم نمیرسه فقط برات آیة الکرسی میخونم الهی که بزودی خدا گره از مشکلاتت باز کنه ان شاء ...

ممنونم عزیزم ایشالله تن خودت و همه عزیزانت سلامت باشه همیشه دلتون شاد🙏🙏

مادرم یک میلیون سی و پنج شش سال پیش مهریش بوده

سلام عزیزم مواظب خودت باش یه وقت بلایی سرت نیاره ،چند وقت پیش تو کوچمون یه آقایی بود اونم اعتیاد به شیشه داشت شید گاز رو باز کرده بود بعد یه فندک روشن کرده بود کل خونه اش آتیش گرفت یعنی آنچنان صدا انفجار بلند بود که آدم حس میکرد زلزله اس ،زنش مرد ولی دختراش زنده موندن خود نحسش هم زنده موند ،برو بهزیستی بهشون تمام داستان رو کامل بگو