2752
2734
عنوان

با شوهر سابقم رفتم سرقرار و اون چه که نباید میشد شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8474 بازدید | 121 پست
عزیزم اون شوهرته من طلاق گرفتم😭

سلام هانده عزیز همسر سابق شما هم اگر واقعا شمارو میخواست ودلتنگ بودمثل همسر این دوستمون قبل از طلاق این قرارو میذاشت.احتمالا هدفی از اینکارش داره،یا میخواد دوباره شمارو وابسته کنه وبعد با یکی دیگه ازدواج کنه وبهتون ضربه بزنه وشاید هم میخواد راضیتون کنه مثل دوست دخترش باشین یا اصلا ممکنه به آشناها میخواد ثابت کنه که شما همچنان اونو میخواین وبراش هر وقت بخواین در دسترس هستین وهزار دلیل دیگه.عزیز دلم خیلی مراقب باش.مراقبت آبروی خودتو خانوادت باش.خانواده شما سر طلاقتون اذیت شدن راضی نشو دوباره به خاطر احساس یه طرفه شما باز هم آزار ببینن.چشمات وباز کن این آقا اگر شما رو میخواد این همه طفره رفتن برای چیه خب راحت حرف از زندگی دوباره میزنه وخانوادت وراضی میکنه.

عزیزم یکم دیگه صبر کن شاید میخاد خودشو جمع وجور کنه بعد پیام بده یا ببینتت حرف بزنه

ببین دیگه پیامی میده زنگی میزنه یا نه...

اگر پیام داد ببینتت مکانش و خودت تعیین کن که نتونه سواستفاده کنه ازت فقط حرف بزنید

ان‌شاءالله مشکلت حل میشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من خیلی تلاش کردم جدا نشیم اما اون کله شق تر از این حرفا بود با لجبازی های اون جدا شدیم 

ا‌وففف

هانده تویی 

رفتم بگم برگرد 

کاربریتو دیدم گفتم بیخیالش شو چقد اذیتت کرد 

برا ظهورش صلوات ... برای مامان شدن دوباره م صلوات ممنونم🙇هر چند دارم از امام رضاست
2731
آره هردومون همینیم و بشدت زود جوش و احساسی 

معلومه که خیلی دلتنگت بوده و اون لحظه دیگه فکر نکرده چی بهتون گذشته تو پروسه طلاق و ابراز احساسات کرده. 

بعداً شاید بیشتر فکر کرده و دیده نباید احساساتی می‌شده. در هر صورت باید ببینی حرکت بعدیش چیه. اگر خواست باهات صحبت کنه فقط یه جای عمومی قرار بزار مثلا یه کافه. بعدم هر کدوم جدا بیاین سر قرار بهش فرصت خلوت کردن نده. بزار تو مکان عمومی فقط حرفاشو بزنه.اگرم دیگه حرف و پیامی نداد دیگه فراموشش کن

قد ۱۵۹. شروع رژیم ۱/۱۱                                                    وزن 
چند روز گذشته قطعا اگر حرفی داشت زده بود....

وااای همینه میگن بچه هاتونو زود شوهر ندین میشه مث اسی تاپیکاشو تا حدودی خوندم اصن نااااابوده هیچ فکری هیچ منطقی هیییچ عقلی پشت کاراش نیست احتمالا مادر یا پدر عاقلی هم نداره که راهو نشونش بده فقط تند تند برایه موضوع تا پیک میزنه اینجا برایه موضوع شاید ده تا تاپیک زده اخشم بی نتیجه

اسی درسته بچه ایی ولی میتونی یه خرده از اون عقلی که توکلته تستفاده کنی هی تاپیک میزنی امروز این شد یه ساعت بعد ای شد بعد شوهرم تینو گف بعدش فلان شد اووووف واقعا چراشوهر کردی مگه زندگی بچه بازیه خودتم نمیدونی چی میخای 

بجا که دم به دیقه تاپیک بزنی یکم باخودت خلوت کن از چهارتا مشاور درست مشاوره بگیر اینقدم خودتو ضعیف نشون نده

خواهرانه دلم برات سوخت نصیحتت کردم

پس قصدش چی بوده؟؟

تو بهتر میشناسیش

تو دیدیش

رفتارش رو حرفاش رو میتونی درست تحلیل کنی

به نظر خودت ،اون تا چه حد میتونه نقش بازی کنه؟

من حدسم اینه دلش تنگ شده از طلاق پشیمونه ولی غرورش نمیذاره جلو بیاد

از طرفی اگه حریف غرور خودش هم بشه ،چطوری با پدر مادرت حرف بزنه

میدونه اگه جلو بیاد از پدر و مادرت حرفای جالبی نمیشنوه چون قبلا روابط حسابی خراب شده.

از طرفی شاید فکر کرده تو رو هم هوایی کنه شاید خودت واسه آشتی یه کاری کردی

ببین اگه بخواد کاری کنه باید اول یکی رو واسطه بفرسته بعد  با پدرش بیاد خونه شما و با خانوادت صحبت کنه،به نظرت مرد این کار هست؟

به هر حال همه اینا حدس و گمانه

تو خودت بهتر میتونی بفهمیش،شاید واقعا دوست داره و پشیمونه

یه نصیحت دارم برات

صبور باش

ببین خودش چی کار میکنه  درعین حال به اینده بدون اون هم فکر کن

و دیگه اجازه نده همچین موردی پیش بیاد برای تو خیلی بد میشه ولی برای همسر سابقت نه فقط دلش آروم میشه تا بار بعد که هوای تو رو بکنه

کاش یه مشاور خوب می رفتی عزیزم😔