2733
2734
عنوان

با شوهر سابقم رفتم سرقرار و اون چه که نباید میشد شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8525 بازدید | 121 پست
خداروشکر طلاق ما رجعی نیست ک با ابراز علاقه مرد باطل بشه  ولی واقعا حالا سوای برگشتنش اینکه با ...

چه جوری نری ؟ پس چرا طلاق گرفتی ؟

ببین ما زنا خیلی احساسی هستیم برای همین کار دست خودمون می‌دیم 

همه ی این چیزایی که گفتی رو زمان ثابت می‌کنه 

ولی یه سوال ازت دارم اینکه میگی با نیت بد اومده منظورت چیه 

ینی فکر می‌کنی از جانب تو بهش سودی میرسه ؟ یا تورو برای سرگرمی میخواد ؟

میتونم بپرسم چرا جدا شدی ؟ 

عزیز من اگر در حد بوس و غیره بوده و جدی تر در حد رابطه نشده برای چیشه بخاطر دوتا بوس ابکی که میتونست ...

اره فقط در حد بوس و.....

چیز دیگه ای نشد خداروشکر اما اره خب احتمالش هس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چه جوری نری ؟ پس چرا طلاق گرفتی ؟ ببین ما زنا خیلی احساسی هستیم برای همین کار دست خودمون می‌دیم&nbs ...

اره دقیقا حس میکنم قصدش فقط سرگرمیه این ازارم میده  

سر لجبازی و اخلاقای بدش

اره دقیقا حس میکنم قصدش فقط سرگرمیه این ازارم میده   سر لجبازی و اخلاقای بدش

پس حالا که مطمینی پس حجت تمام کن برای خودت بلاکش کن 

تو از اون جدا شدی و زندگی جدیدی رو باید شروع کنی 

این قرار گزاشتن و در ارتباط بودم تو رو از زندگی جدیدت دور می‌کنه 

مگر اینکه فصدت برای ازدواج دوباره باهاش جدی باشه 

2731
و اینم نظر یک آقا که همجنس خودشو میشناسه😔😭

شما خودتون خیلی از من بهتر میدونید که چرا دنبال شما هستش فقط خودتون رو به خواب زدید و چون مشکلات زیادی دارید فکر میکنید رابطه مجدد با این فرد شما رو نجات میده. کسی از بیرون نمیتونه زندگی شما رو نجات بده فقط خودتون باید یه کاری واسه خودتون انجام بدید. یه مدت بگذره شما قطعا واسه حفظ همین رابطه با این آقا تن به هر کاری میدید چون فکر میکنید تو رابطه آقایون شبیه شما هستن.از خواب بیدار شید.

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
اخراشه اون لحظه حالم خوب بود چون حس میکردم داره همه چیز درست میشه .... الان احساسم فرق کرده چون حر ...

خودتو ناراحت نکن چیزی نشده اونم ادمه دلش تنگ شده

شاید هنوز مردده و این کارا فقط از روی احساسه و منطقی توش نیست

دیگه نرو بیرون باهاش اینطوری برات بهتره

من خیلی گیج تر از این حرفام😂 قشنگ ترررر میزنم اصلا نمیدونم الان باید چیکار کنم

هیچی فک کن

احساساتت روبذارکنارباعقلت فک کن

دنبال راه حل باش

دنبال اینکه اشتباهات قدیم تون بازتکرارنشه

حتی شده دو سه ماه صبرکن رجوع نکن بذارفک نکنه اون نخواسته حالا اون خواسته! وشمام میری سمتش... 

طاقچه بالابذار

جوری رفتارکن این بار نقره داغ بشه حق هاییکه پشتت باهاشون گرم میشه روازش بگیر... 

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید

رفتم همه تاپیک هات و گذری خوندم 

پیشنهاد میکنم یه سر برید خودتونم بحونید 

عزیزم 

اصلا نباید باهاش هم کلام میشدی 

چه حرفی داشت بهت بزنه که رفتی 

ادمی که کل غرورت و یه جا حورد کرد

خدایا ببخش که هر وقت صدات کردم همه چی ازت خواستم جز خودت ... 

پیشتر تاپیکاتو خوندم 

نمیخوام قضاوت کنم ولی حس میکنم هردوتون همو دوست دارین هم الان هم اونموقع ک جدا می‌شدید 

فقط لجبازین و اخلاق همدیگه دستتون نیومده 

کاش اونموقع پیش مشاور خونواده میرفتین

شما سیاست زنانه نداشتید 

همسر سابقتون سیاست مردانه 

بنظر من ی فرصت دیگه ب هم بدید و همو ببینید

اما اینبار جای عمومی قرار بزارید ن جایی ک تو دید نیست چون اینجوری احساساتی میشی 

عزیزم برای آرامش خودت هم که شده قوی باش

با هر پیامش دلت نلرزه چشمت گریون نشه 

شوهر شما,شما طلاق داده 

برای داشتنت نجنگیده 

ولی شما چقدر تلاش کردی که طلاق اتفاق نیفته 

حالا که طلاق گرفتی اینو بدون هرلحظه این آقا ممکنه با کس دیگه دوست بشه رابطه داشته باشه و حتی ازدواج کنه

با این پیام ها و زنگ ها و ملاقات کردن ها شما داغون میشی

💙توسل به حضرت رقیه س معجزه میکنه💙هنگامی که حضرت رقیه سلام الله علیها را واسطه برآورده شدن حاجت قرار می دهید - عدد 14 را در نظر بگیرید. مثلا بگویید چنانچه انشاءالله مشکلم برطرف شد چهارده صلوات بر محمد وآل محمد و یا 14000 هزار تومان و یا چهارده میلیون تومان و... به نیت آن بانوی مکرمه به فلان امر خیر اختصاص دهم. و براستی که ثمرات توسل به اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام برکسی پوشیده نیست. امید آنکه خداوند متعال ما را در زمره شیعیان راستین آن بزرگواران قرار دهد. آمین یا رب العالمین...التماس دعا
پیشتر تاپیکاتو خوندم  نمیخوام قضاوت کنم ولی حس میکنم هردوتون همو دوست دارین هم الان هم اونموقع ...

😔😔حرفت درسته همو دوس داشتیم ولی همسر سابقم نباید قرار اول دست میزد به من ی حال خیلی غریبی اومده سراغم و میگم کاش،نمیرفتم دیدنش

😔😔حرفت درسته همو دوس داشتیم ولی همسر سابقم نباید قرار اول دست میزد به من ی حال خیلی غریبی اومده سر ...

خب احتمالا دل تنگ بوده 🤦🏻‍♀️

ولی اینبار اجازه نده  و اگه میخوای دوباره شروع کنی باهاش غیرمستقیم احساساتتو نشون بده 

بنظرم هردوتون مخصوصا شوهر سابقت آدم احساساتی زودجوشی هستید 

😔😔حرفت درسته همو دوس داشتیم ولی همسر سابقم نباید قرار اول دست میزد به من ی حال خیلی غریبی اومده سر ...

کاش نمیرفتی دیدنش.....

اینو تکرار کن ملکه ذهنت بشه 

خیلی معذرت میخوااااااام

چیزی رو که بالا آوردی رو دوباره نخور

اگه خوب بود که باهات میموند

آي ام تعليقي🙃كاربر ٩٦ 
2706