2733
2734
عنوان

اگه یه دختر به پسری

155 بازدید | 7 پست

اگه پسری یه بیست متر راه رو بدون پلک زدن و بااعتماد بنفس بدون ذره ای خجالت به یه دختر زل بزنه و دختره بگه چرا اینجوری نگاه میکنی پسره بگه چجوری نگاه میکنم دختره بگه بد بعدش پسره ب بالا نگاه کنه چه برداشتی می‌کنید نمیدونم چی شد این حرف از دهنم پرید ولی بنظرم خیلی احمقانه بود من شلوارمو درست میکردم پشت مثلا کانتری چیزی یجور مستقیم از رو نمی‌رفت طولانی نگاه کرد ک یه لحظه این حرف از دهنم پرید بنظرتون اینجور بنظر میرسه ک من آمار میدم یا توهم میزنم یا حق داشتم قبلا هم انگار تلویزیون تماشا میکنه مستقیم نگاه می‌کرد و تخمه می‌شکوند یجور ک انگار ادن ندیده ولی باز بنظرم حرفم احمقانه بود

اینو نمی‌دونم ولی یه بار حین حرف زدن به یه آقا از سر تا پام رو یه نگاه کرد هنوزم نمی‌دونم چرا 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اینو نمی‌دونم ولی یه بار حین حرف زدن به یه آقا از سر تا پام رو یه نگاه کرد هنوزم نمی‌دونم چرا 

نگاش یجور بود ک اون حرف ناخودآگاه ب زبونم اومد مگرنه کم هیز ندیدم زیاد هم اونجا رفت آمد میکنه حالا ن بخاطر من ولی زیاد میاد غریبه نبود