2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عزیزم امیدوار باش صبور باش من بعد ۱۱ سال به حاجتم رسیدم 

دیگه کی ۳۷ سالمه هنوز مجردم شده اسباب تمسخر دوست آشنا میگن دختر ترشیده چی فکر میکردم چی شد همیشه فکر میکردم به این سن برسم بچه هامو میفرستم مدرسه نه هنوز منتظر خواستگار باشم

خواستم یه چیزی بگم ولی حق داری 

دختر دایی منم همسن و سال توعه 

زنداداش بیشعورش کلا مسخره میکنه حرف در میاره برا‌ش 

الآن میخاد با یه مردی که همسرش فوت کرده و سه تا بچه داره ازدواج کنه 

لعنت به دنیایی ک هیچ عدالتی توش نیس

عزیزم نمیدونم مشکلت چیه شاید حرفم تکراری باشه ولی حقیقته  یه چیزایی پشت پرده هست که ما خبر ند ...

مشکلات من خیلی زیاده دست تنها باید حل کنم از قوی بودن خسته شدم بریدم شکستم 

دیگه کی ۳۷ سالمه هنوز مجردم شده اسباب تمسخر دوست آشنا میگن دختر ترشیده چی فکر میکردم چی شد همیشه فکر ...

عزیزم از کجا معلوم خدا یه ازدواج عالی برات پیش نیاره که تمام این چیزا بشوره ببره میدونم سخته شاید الان بگی تودرک نمیکنی ولی خدا صلاح بنده هاش بهتر میدونه 

زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
شاغلی؟  اگه شاغل نیستی شاغل شو معمولا خیلی ها تو محل کار میپسندن و متاسفانه یخاطر شاغل بودن هم ...

ارشد حسابداری دارم یکساله و نیمه به خاطر بیماری مادرم ترک کار کردم 

خواستم یه چیزی بگم ولی حق داری  دختر دایی منم همسن و سال توعه  زنداداش بیشعورش کلا مسخره ...

خیر سرم ارشد حسابداری دارم یکساله و نیمه به خاطر بیماری مادرم ترک کار کردم خواستگار برام میاد اما باب دلم نیست آخه ازدواج لباس عوض کردن که نیست دوست نداشتی یکی دیگه بگیری اما دوست آشنا همسایه کلافه ام کردن خسته ام کردن لعنت بهشون