2752
2734
عنوان

بحث با شوهرم درباره مادربزرگش 😭😭

334 بازدید | 11 پست

من از مادربزرگ شوهرم سر یه مسائل که یک درصدم مقصر نبودم به شدت دل زده و متنفرم . 

شوهرم اوایل دعوا چند بار خواست در این باره صحبت کنه و مثلا بگه کینه هارو دور بریزم ولی انقدر دلم شکسته از مادربزرگش که هر بار اسمش اومده تو خونه دعوا راه افتاده و بار ها به شوهرم گفتم اصلا درباره اش حرف نزن 

مادربزرگش دعوتمون کرده واسه فردا شام . آخه کل فامیل هستن و نمیشد مارو دعوت نمیکرد 

من به شوهرم گفتم که نمیرم و دوباره بحث و جدل راه افتاد . 

الان ازم ناراحته میگه اندازه سر سوزن به من ارزش ندادی که حداقل بخاطر من بیخیال این کینه قدیمی شی 

از طرفی طاقت دیدن یک ثانیه قیافه مارربزرگش ندارم از طرف دیگه از صورت شوهرم ناراحتی و غصه میباره 

نمیدونم چیکار کنم 

قَوی شُدَن قَشَنگِه ؛ وَقتی "ت‌ُ" بِشی نُقطِه قُوَت مَن.⛓️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
مادر بزرگه چیکار کرده مگه که حتی نمیتونی ریختشو تحمل کنی ؟؟

کلی بهش خوبی کردم حتی دکتر میبردمش و...

با همه بخاطرش دعوا کردم چون میگفتن به این خیلی رو نده 

جوری بود که روزی ۶ بار خونم میومد و چیزی نمیگفتم 

ولی در آخر نمک نشناسی کرد و توهین کرد و با خونواده ام دعوام انداخت 

هر طور شده  میگم هرطور شده بخاطر شوهرت برو  اتفاقا به شوهرت بگو فقط بخاطر دل تو میام

رفتن یا نرفتن براش مهم نیس 

براش مهمه که کینه ازش نداشته باشم که اونم نمتونم ببخشمش

بع خاطر شوهرت برو بهش بگو فقط بع خاطر تو میام

ولی من هرگز کسی را که به خاطرم گریه کرده بود، ترک نمیکردم هرچه ميخواهی از دست بده به جز دلی كه تلاش ميكند برای خوشحال كردنت دست به كارهای بسياری بزند، بعضی دل ها هيچ جايگزينی ندارن
بع خاطر شوهرت برو بهش بگو فقط بع خاطر تو میام

مهم نیس برم یا نرم 

اون میگه انقدر کینه نداشته باش 

منم نمیتونم ببخشمش

کلی بهش خوبی کردم حتی دکتر میبردمش و... با همه بخاطرش دعوا کردم چون میگفتن به این خیلی رو نده  ...

پیرزن پر حاشیه واقعاً نباید به کسی زیاد از حد خوبی کرد از اونور بوم میوفتن 

مهم نیس برم یا نرم  اون میگه انقدر کینه نداشته باش  منم نمیتونم ببخشمش

به شوهرت بگو برای ارامش خودم خودت و زندگیمون سعی میکنم به این شخص فکر نکنم ازش و به خاطر این نیاز دارن ازش دور بمونم

دو تا هندونه هم بنداز زیر بغلش و بعدش بگو اولویت زندگی من تویی که حالمون خوب باشه با هم خوش باشیم نمیخوام با رفت امد باهاش بهم بریزم که نتیجش تو زندگیمون تاثیر بزاره 

به شوهرت بگو برای ارامش خودم خودت و زندگیمون سعی میکنم به این شخص فکر نکنم ازش و به خاطر این نیاز دا ...

اره وایییی راس میگییااااا😍😍 الان میرم بیدارش میکنم