2733
2734
عنوان

دوست دختر قبلیش

119 بازدید | 6 پست

دخترا من دارم روانی میشم تروخدا یچی بگین اروم بشم من با یه پسری تو رابطه ام که داره رابطمون سمت ازدواج میره ‌خانواده ها همو دیدن و درجریان اما من همش فکر میکنم نامزدم به عشق قبلیش فکر میکنه با این که چیزی ازش ندیدم فقط یبار اوایل عکسای دخترو تو گوشیش دیدم که گفت یادش نبوده پاک نکرده ازون موقع همش اون عکسا جلوی چشمامه جاهایی که باهم دیگه رفتن یه وقتایی همش به اون دختر فکر میکنم وقتی خرید میریم به این فکر میکنم با اون همه میرفته یا مناسبت ها برای اون چی کار میکرده آیا من از اون دختر براش جذاب تر بودم ؟آیا من عشق واقعی ام؟تروخدا بگین چیکار کنم من احمق 

تا صددرصد اماده ازدواج نشدید، ازدواج نننننکنید 

شما هنوز به این آقا اطمینان نداری پس خودت رو توو چاه ننداز 

زندگی مشترک خیییییلی سخته 

اصلا این چیزایی که توو اینستا میبینم نیست، هزارتا بالا پایین داره و تو توو هر پایین زندگی تمام حسا های منفی چند برابر میشه 

سپ تا وقتی این موارد بینتون هست، ازدواج نکنید 

چون شک قشنگ خونه تون رو خراب می‌کنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تا صددرصد اماده ازدواج نشدید، ازدواج نننننکنید  شما هنوز به این آقا اطمینان نداری پس خودت رو ت ...

حرفتون متین ما سه سال ت دوستی بودیم پسر نجیبیه اما فکر کردن ب گذشته اش منو آزار میده نمیدونم باید چیکار کنم 

2731
حساس نشو حساس نشو. به مرور کامل پاک میشن از ذهنش

چطور از ذهن من پاک بشه هر دعوایی که میکنیم من ماجرا رو میکشونم سمت اون آدم همش اون دخترو با خودم قیاس میکنم اونم میگه بس کن نمک به زخم نزن یعنی چی این حرفا

چطور از ذهن من پاک بشه هر دعوایی که میکنیم من ماجرا رو میکشونم سمت اون آدم همش اون دخترو با خود ...

ببین گلم هرچقدر خودتو اذیت کنی چیزی درست نمیشه تو یا قبول نکنش یام قبول کردی با درداش قبول کن عوضش براش خانومی کن سنگ تموم بزار اونم ادمه چشم داره میبینه تو بهتر از اونی عاشق تو بیشتر از اون میشه شک نکن.

زندگی همچون بادکنکی است در دستان کودکیکه همیشه ترس از ترکیدن آن لذت داشتنش را از بین میبرد
حرفتون متین ما سه سال ت دوستی بودیم پسر نجیبیه اما فکر کردن ب گذشته اش منو آزار میده نمیدونم باید چی ...

ببین این خیلی موضوع مهمیه 

با این ذهن توو زندگی مشترک توو هر مشکل در اولین قدم یاد این میوفتی که داره خیانت میکنه 

حل نشده ازدواج نکن 

صدسال هم که دوست باشید، تا حل نشه ازدواج نکن 

اصلا هم به این فک نکن که دوست بودین و خونواده ها در جریانن و... 

ازدواج نکردی که بگی ثبت میشه و طلاق میگیرم 

دوست بودین رو بدار کنار الان به عنوان ی خواستگاری که منتظر جوابت هست بهش نگاه کن