2752
2734
عنوان

چرا تا الان بیدارین؟!

256 بازدید | 41 پست

من خودم بخاطر شغلم🕯

خیلی از کارام عقب افتادن ( نمیتونم اسمشونو بگم چون تعلیق میشم درجا ، رمزی میگم ک فقط خودمون بدونیم 😂 ) 

با دوتا ادمین وضعیتم اینه 🥲

خوب شما چرا بیدارین؟!

ب چی فک میکنین؟!

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج ) و امام حسینمون ( ع ) و برای رسیدنم ب محبوبم ی صلوات میفرستی ..❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

لباس میشورم

وَ خُدا را آنگــونہ کــِ سِزاوارِ اوستــ نَشناختـــیم...                                                                                                                                                                                  خُدایا شُکرت بخاطرِ وجودِعزیزانم(همسرم💞پسرم😍دخترم😍خانوادم💖)وَ آرامشے کـِ دارم...

سعی میکنم به کاربرا انرژی مثبت بدم🙂💙

کاربرا دختر و زن هستن، قلبشون حساسه، بشکنه خیلی بد آسیب میبینه منم سعی میکنم حالشون رو خوب کنم😊❤

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙