2733
2734

چیکار کنم اونی که دلتنگشم برگرده؟😔😔😔

نگو نکن و اگه میخواستت نمیرفت و فراموشش کن

کسی که ۸سال نتونی ازش دست بکشی دیگه نمیتونی😭کاش راهنماییم کنید با توجه به تجربه تون ک چیکار کنم برگرده یا سراغی ازم بگیره؟

جدیدا بعد دو سال داره استاتوسامو چک میکنه ولی هیچی نمیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
یه عکس نوشته ای چیزی براش بفرست و خودت سر حرف باز کن شاید فکر میکنه ازش دلخوری و اگه بیاد جلو ضایع ...

به نظرت آدمی که رفت با کلی ادعا و دو سال تمام هیچیو ندید بعد دوسال یواشکی اینستارو چک میکنه و استاتوسای واتساپ رو میترسه برگشت ضایعش کنم به تاوان اینکه رفت؟؟خودمم همین فکرو میکنم ولی میدونم اگ اقدام کنم باز فک میونه خبراییه میخوام کاری کنم اون حرف بزنه

دلیل نموندنش چی بود خواهرم

گفت دلش با من نیس

من بهش پیشنهاد دادم ما ۶سال رفیق بودیم همسایه هم هستیم خلاصه رفت..

بعد دو سال سین استوری میزنه هم واتساپ هم اینستا هم بیرون سلام میکنه هم هول میکنه😔ولی مثلا فالو نمیکنه اما همیشه سرچ میکنه اسممو سین میزنه 

میخوام حرف بزنه😔به دعا اینام اعتقاد ندارم دیگه

گفت دلش با من نیس من بهش پیشنهاد دادم ما ۶سال رفیق بودیم همسایه هم هستیم خلاصه رفت.. بعد دو سال سی ...

اون موقعه دلش نبود شاید هزار دلیل داشته شاید دلش پیش یکی دیگه بوده شاید شرایط خودش اوکی نبود هزارتااااا شاید دیگه

اگه هنوزم مهرش تو دلته زمان بده شاید بیاد بگه ب زبون بیاد کاری ک باید کنی الان عزیز دل دیگه چیزی نگو کاری نکن یا حرفی تو استوریا ک بو گدایی کردن چیزی باشه ازت بفهمه زندگیتو کن از حالت از کارات از خودت زیاد عکسو استوری بزار حرفا متن خوب بیشتر ببین چجور جذبت بشه بیاد جلو حالا نوبت اونه اگه کسی تو زندگیش نباشه میاد اگه باشه نمیاد چون نمیخواد آخرش دلتو بشکنه بره از دور فقط دنبالت میکنه شایدم ب حرف برسه ولی نتیجه نداره برات ببین مردا یا یکیو میخوان یا نمی‌خوان نصفه نیمه نیستن اونایی ک میان نصفه نیمه  نمیمونن اینو خواهرانه بهت گفتم

انَّ مَعَ العُسر یُسرابا هر سختی ، آسانی هست ؛