2752
2734
عنوان

شوهرم میگع میترسم بهت پول بدم😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1608 بازدید | 109 پست
نمیشه اصلا .. تلاش کردم ولی نشد بلد نیستم دوست دارم چیز میز بخرم لباس کتاب و ..

خب جلو دوست داشتنت رو بگیر 

من خودم ده تومن قرعه خونگی نوشتم که مجبور باشم حتما تا پول میده قسط قرعه رو بدم .‌شوهرمم نمیدونه

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
اسباب بازی .. خوراکی .. بستنی و ..

حس نمیکنی تو خرید اینا یکم داری زیاده روی میکنی؟!

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️
لاکچری نیست اما نمیشه گفت با این مقدار طرف ولخرجه  وگرنه هزارتومنم هزارتومنه

ببین وقتی شوهرش داره میگه م رینی به پولا 

ینی اون بنده خدا از نزدیک دیده که داره ولخرجی میکنه واقعا

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لاکچری نیست اما نمیشه گفت با این مقدار طرف ولخرجه  وگرنه هزارتومنم هزارتومنه

برای قشر کم درآمد میشه ولخرجی.اینجا هم همه مدل قشر و درآمد هستند.برای اونیکه پولداره پول خورد هم حساب نمیشه ولی اونی که نداره،۵۰ هزارتومن هم واسش زیاده

حس نمیکنی تو خرید اینا یکم داری زیاده روی میکنی؟!

خیلی هم نمیخرما این ماه یکم زیاد شد خرجم

شما بیرون میرید یه تخمه چیپسی بستنی نمیخرین میشینین تو پارک ؟ همینا ۲۰۰ تومن میشه ! یه بارم رستوران تو ماه میرم اونم گرون میشه .. خداییش گرونی تقصیر من نیست

انگار راست گفته که

میشه بگی تو در ماه چقد برای خودت خرج میکنی ؟یعنی چیا میخری ؟ 

من این ماه یه رستوران رفتم ۳ تا کتاب خریدم . یه اسباب بازی واسه بچم خریدم .. دو بار سوپر مارکت رفتم . یه بلوزم برای خودم خریدم .. همین

خیلی هم نمیخرما این ماه یکم زیاد شد خرجم شما بیرون میرید یه تخمه چیپسی بستنی نمیخرین میشینین تو پار ...

حالا مگه چیپس و بستنی واجبه؟ از خونه یه سالادی چیزی بردار اونجا بخور هم سالمتره هم خرج خرت و پرت نمیشه

سوال پوستی یا پزشکی داشتیپ درخدمتم