2733
2734
عنوان

تورو خدا بگین من چرا اینطورم؟💔

188 بازدید | 9 پست

خدایا دلیلش چیع؟؟؟؟ 

اینقد ک واسه اطرافیانم دعا میکنم و ارزومه ک به خواسته هاشون برسن و .... حتی برا دشمنمم ک باشه

ولی برا خودم نمیخام واسه خودم ک میرسه دلم ک میشکنه و چیزی از خدا بخوام گریم میگیره هیچووووقت ناراحتیمو رو کسی خالی نکردم همیشه تو خودم ریختم و ... 

حس میکنم خدا خودمو نگا نمیکنه ولی دعا کنم واسه بقیه قطعا میبینه🥲💔

ایشالا ب حق پنج هیچ دلی نشکنه 🤲

ایشالا هیچ زوجی ب مشکل بر نخورن🤲

ایشالا هر کی مریض بد حال داره شفا پیدا کنه🤲

خدایااااااااااااا خودت برا بنده های بی گناهت بخواه🙏💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

من هر روز گریه میکنمم 

چون دلم از خدا شکسته 

من جز اون کسیو ندارم خودشم خوب میدونه 

ولی بازم یه جاهایی جوابمو نمیده که فقط دوس دارم بمیرم 

ولی یه جاهایی دستمو میکیره که نکو حسش میکنم 

هر لحضه باهامه 

متن اولتو متوجه نشدم گلم؟

چندین نوع طرحواره داریم تو علم روانشناسی. اسم طرحواره ای که احتمالا شما دارین رو نوشتم . میتونید تست بدین تا مطمعن بشین . 

خود طرحواره هم به معنای الگوی ذهنی هست که تو کودکی ایجاد شده و طبق اون شما تفکر میکنید احساس می‌کنید و تفسیر میکنید جهان رو برای خودتون . همه ماها دچار طرحواره های مختلفی هستیم. اون طرحواره هایی که منفی هستن رو باید ازبین برد .