2752
2734
عنوان

بچم شیرخشک نمیخوره

124 بازدید | 29 پست

دوماهشه از اول شیرخودمو بهش میدادم ولی الان شیرم کم شده واسش شیرخشک گرفتیم اما نمیخوره از طعمش بدش میاد همش بخاطر گرسنگی گریه میکنه دلم میسوزه واسش. چیکارکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
در حد دو ماه میتونی غذا براش شروع کنی اوایل انگشت تو ابگوشت ساده بگذار دهنش تا کم کم زیادش کن

بچه دوماهشه چجوری بهش غذا بده. اونم ابگوشت ب بچه دوماهه؟ تورو خدا از این نسخه ها برا کسی نپیچونید

وزن 70 😢🙀🍊وزن فعلی66😼😼🧡🧡🧡🍊وزن هدف 60🧡🧡🧡🧡🙃🙃  گروه نارنجی 🧡🧡🧡🧡🧡من قوی تر از اونی ام ک فکر میکنی 😼😼😼
هم نان هم اپتامیل دادم نمیخوره

اس ام آی نزدیک ترین مزه و مواد مغذی رو نسبت به شیر مادر داره ببین گیرت میاد اینم امتحان کن 

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
واسه بچه من داره انگاری. خیلیم بدش میاد

ن چون اول شیر خودتو میدادی ب مزه اون عادت کرده ولی کم کم ب اینم عادت میکنه خواهر زاده منم اوایل اینجوری بود ولی الان دیگه درست شده 

وزن 70 😢🙀🍊وزن فعلی66😼😼🧡🧡🧡🍊وزن هدف 60🧡🧡🧡🧡🙃🙃  گروه نارنجی 🧡🧡🧡🧡🧡من قوی تر از اونی ام ک فکر میکنی 😼😼😼
و بعد هم سویق براش بگیر سویق از سایت احلی بگیر بچه من یه قاشق میخوره چند ساعتی سیره

به بچه دو ماه سویق بده؟😐

مردم هرگز خوشبختی خود را نمی‌شناسند اما خوشبختی دیگران همیشه جلوی دید آنهاست  به داشته های خود عمیق تر نگاه کنید   
2706