2733
2734

خیلی زیاذ

امشب به شوهرم گفتم شاید این رن و مشکلات تقاص کاریه که در حق کسی کردم

گفتم شاید تاوان گناهانمه

ولی ۱۲سال گذشته اگه تاوان هم باشه لامصب باید تموم میشد تاحالا

آدمها تا سر حد مرگ از خود خسته ات میکنن🖤ترکت نمیکنند اما،مجبورت میکنند ترکشان کنی🖤آنگاه میشوی بنده ی سرتاپا خطاکار🖤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

آره❤️‍🩹

اگه دلتنگید بیاید تاپیک آخرم🙃❤️‍

شاید حالتون بهتر شد💙🙂

اگه میخواید بخوابید برید دومین تاپیک آخرم😊🌃

امیدوارم غم تو دلتون نباشه🌌

سعی میکنم انرژی مثبت باشم😊

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙
اره خیلی زیاد🥲روز زایمان تنها و بی کس رفتم تو اتاق عمل دلم میخواست خودکشی کنم

بمیرم برات

منم عمل کرده بودم

شب تنها بودم با بخیه ها نمیتونستم بلند شم برم دسشویی

نشستم گریه کردم

چقدر درکت میکنم🥲👋

لطفا تگ نکنید لایک نکنید 
منممم  آخ از اون روزایی که قبلش تا جون داشتم زاررر زدم

خیلی بدن میری تو دشویی به خودت نگاه میکنی نات خودت میشی 

یهو ذهنت انگاذ خالی میشه

هی فکر میکنی چیشد رسیدی به اینجا

این چه وضع چشاعه انقدر قرمزه و..

زندگی درد داره دیدی داره خوش میگذره بترس..... اگر غلط مینویسم بخاطر اینه تند مینویسم چک نمیکنم دیگه شورمنده❤️

همیشه 🙃

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸
حالا یکیو دارم که به جای خودم سفت بغلم میکنه ولی من اون قدر تنهایی با مشکلات جنگیدم که حالا سر و بی ...

اونا نمی‌دونن چقد مشکلات رو پشت سر گذاشتیم 

بعد میگن سرد بی احساس خشک

2706