2733
2734
عنوان

ترس از زایمان طبیعی

| مشاهده متن کامل بحث + 1289 بازدید | 123 پست

برای زایمان چه سزارین چه طبیعی باید توی کلاس های بارداری شرکت کنی از هفته بیست

اینطوری آگاهانه تر تصمیم میگیری و میفهمی چی بیشتر به شرایطت میخوره و برای خودت و بچه بهتره ، برای طبیعی یاد میگیری کنترل درد چطوریه تنفس عمیق شکمی چطوریه ورزشها چطوریه ، چطوری میشه فرایند زایمان رو اسون کرد شیر دهی چطوری بهتر اتفاق میفته بعد زایمان شرایط روحی رو چطوری مدیریت کنی کلاس های بارداری کمک میکنن همکاری همسر و آگاهی هاش بیشتر بشه و خود آگاهی های همسر به شدت توی زمینه های مختلف از خود زایمان تا بعد تولد کمکت میکنه

واقعیت اینه که هر چیزی که ناشناخته باشه و آدم از فرایندش ناآگاه باشه ترس داره و خود ترس شرایط رو سخت میکنه 

باید آموزش ببینی یاد بگیری اینطوری خرافات و دیتای مامان بزرگی رو باور نمیکنی و با علم روبرو میشی 

مورد داشتیم توی نی نی سایت میگفتن با آزمایش گلوکز فشارم افتاد حالم بد شد 

دیگه اینو هر کسی با کمترین سطح آگاهی می‌دونه گلوکز قنده و امکان نداره کسی با خوردن قند افت فشار کنه و از افت فشار حالش بد بشه ولی کسی که بخواد ناله کنه حتی از یه آزمایش ساده و خوردن یه شربت شیرین هم ادا در میاره 

متأسفانه ناز و ادای یه سری ها زیادی از حده اگر آستانه تحمل دردت خوبه لگن مناسبی داری و شرایط بچه مناسب هست اگر آموزش ببینی و ترست به سمت منطقی تر شدن حرکت کنه زایمان طبیعی برات انتخاب آگاهانه و سالمیه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا چ دردایی بدتره

خوب خیلی از دردارو نچشیدم خوشبختانه ولی خوب دردای روحی .دیدن غصه ی عزیزات .اشگ پدرت .و....دردایی که تمومی نداره درد زایمان نهایتش یه روزه ولی بعدش شیرینی داره که تمام وجودتو لبریز میکنه کاش همه ی دردا اینطوری بود 

مشهدم سی تومن پول طبیعی درمیاد واسم

اینجا ۲۳ تومن سر اختیاری تو بیمارستان خصوصی برای بهترین دکتر این جاست ۲تومنم معمولا برا خودش میخاد تو مطب ک کلا ۲۵ ۲۶اینا در میاد برای مایی که بیمه تکمیلی نیرو مسلح داشتیم ۶تومن میشد

https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-1630085-YbwW7Nq
2731
بیمارستان مهر دکتر سعیدزاده.... نمیدونم بنظر خودمم زیاده البته سه تومن دکتر میگیره

امکانات خاصی داره؟ مثلا اتاق vip و زایمان در آب و این چیزا؟

چون حتی ۳ تومن دکترم کم کنیم بازم ۲۷ تومن خیلیه

من واسه سزارین رو نهایتا ۲۰ تومن حساب کردم البته تو بنت الهدی

خواهر شوهر من همدان بیمارستان دولتی رفت سز کرد،بدون هیچ دلیلی دکتر خوب پیدا کرد ،براش تو پرونده زد ب ...

اینطور که من تو نی نی سایت دیدم و البته طبق تجربه خودم، ظاهرا فقط استان خراسانه که انقد سخت میگیرن

حالا چراشو نمیدونم دیگه

امکانات خاصی داره؟ مثلا اتاق vip و زایمان در آب و این چیزا؟ چون حتی ۳ تومن دکترم کم کنیم بازم ۲۷ تو ...

امکاناتش رو که دقیق نمیدونم ولی فک کنم بنت الهدی گرونتر دربیاد جدید گرون کردن منم تعجب کردم ...‌چون فک کنم بعد سال دوبار گرون شد تازه من این هزینه رو بااتاق دو تخته در نظر گرفتم

اینطور که من تو نی نی سایت دیدم و البته طبق تجربه خودم، ظاهرا فقط استان خراسانه که انقد سخت میگ ...

بخاطر زاد و ولد به نظر خودشون سزارین نرخ تولد وپایین میاره هر مادر نهایت چهار شکم بچه میاره...سیاست های بارداری...

خوب خیلی از دردارو نچشیدم خوشبختانه ولی خوب دردای روحی .دیدن غصه ی عزیزات .اشگ پدرت .و....دردایی که ...

الهی عزیزم من خودمم همین الان با خیلی از این دردا دست و پنجه نرم میکنم میفهمم