2752
2734

تو زندگی مشترکم خیلی چالش ها بوده در حدی که دو سه بار خانواده ها اومدن وسط و ب طلاق فکر می‌کردیم 

ولی حالا دلمون پیش هم گیر بود نمیدونم چی باز برگشتیم 

الان حس میکنم کم کم یکم داریم آرامش میگیریم کنار هم 

ولی مثلا ی سری چیزا هست بنظرتون بیخیال بحث سر اینا بشم مهمه؟

مثلا 

من کلا از اول چادری بودم ولی یجاهایی حالا سرم نمیکردم 

ولی شوهرم کلا دوس داره چادری باشم و منم یکم تمایل دارم عبا بپوشم و چندین بحث داشتیم ک ب نتیجه نمیرسه ولی خب مثلا گاهی اجازه میده بدون چادر برم بیرون و با عبا‌‌‌‌‌...

بنظرتون بده ک بحث سر اینارو بذارم کنار؟

یا مثلا خیلی دوس نداره پست و استوری بذارم تو اینستاگرام 

رانندگی هم نمیذاره بکنم 

حتی هنوز گواهینامه نگرفتم میخوام تابستون دیگ گواهیناممو بگیرم 

بنظرتون ارزش داره سر اینا جنگیدن؟

بنظرم جوری که بحث طلاق بیاد نه ولی سعی کن گولش بزنی یا صحبت کنی قانعش کنی 

مثل شیشه باش هر کی شکستت ببرش ___ یـܘ ܝ‌وܝ̇‌ ܣـܩـࡅ߳ـوܝ̇ߺـو ܩیܦ̇ܝ‌وܢܚ݅ܩܢ ܢܚ݅یܝ‌ܭߊ‌ܭߊ‌ئو ܩیـܟܿܝ‌ܩ:)من عجیب نیستم من یه نسخه محدودم🤍 ߊ‌ࡅ߭ܧܥ‌‌ ࡅ߳ࡐ‌ ܥܼܥ̇‌‌ߊ‌ܢ̣ܨ ࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܭܘ ܝ݆ߺܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ࡅ߳ࡐ‌ ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ حࡐ‌ߊ‌ܢܚܩܢ ܢ̣ܣࡅ߳ߺߺܙ ܩࡍ߭ ܢܚ݅ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܝ‌ܭَࡅ࡙ܝ‌ ࡅ߳ߊ‌ࡅ݅ߺࡅ࡙ܝ‌ࡅ߳ߺߺܙ ܝ‌ࡐ‌ ܧܠܢ̣ܩܢ ࡅ߭ܩࡅ࡙ܢܚ݅ܘ ܭࡅ߭ܥ‌‌ ߊ‌ࡎܠߊ ߊ‌ܝ̇‌ࡅ߳ߺߺܙ ܥ‌‌ܠܙ ࡅ࡙ܘ ܩܫ̇ܝ‌ࡐ‌ܝ‌ ܢ̣ܨ ܭܠܘ ࡅ߭ܭَߊ‌ܘ ܧܠܢ̣ܚ݅ࡍ ࡅ࡙ܘ ܥ̇‌‌ܝ‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܢܚ݅ܥ‌‌ܘ ܩܨ ܥ‌‌ࡐ‌ࡅ߭ܨ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܥ‌‌ܠܙ ࡐ‌ ࡅ߳ܫ̇ࡅ࡙ࡅ࡙ܝ‌ ܝ‌ܦ̇ࡅ߳ߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ܟܿࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ ܩࡐ‌ࡅ߭ܥ‌‌ܩܢ ࡅ߳ࡐ‌ܨ ܭߊ‌ܝ‌ܚ݅ࡍ ߊ߬ܟܿܘ ܩࡍ߭ ߊ‌ࡎܠߊ‌ً ߊ‌ࡅ࡙ࡍ߭ ܢܚ݅ܭܠܨ ࡅ߭ܢ̣ࡐ‌ܥ‌‌ܩܢ تو خودتو داری نمیدونی نداشتنت یعنی چی :)!                                                          به غم کسی اسيرم که ز من خبر ندارد 🤍 گاهی وقتا احمقانه‌ترین و دست‌نیافتنی‌ترین رویاها و ایده‌ها می‌شن نقطه پرتاب تو....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بحث هاتون بحث هایی نیست که بخوایی بابتش اعصاب خودت رو خورد کنی 

ولی من پسری که ساده ترین حقوق زنش رو محدود میکنه مثل لباس پوشیدن رانندگی و... درک نمیکنم 

اگر شوهرت واقعا داره محدودیت میکنه دوتا راه داری: 

یا این محدودیت آزارت میده که بشینید صحبت کنید دعوا و بحث نکنید، دوتا آدم بالغ میخوایید صحبت کنید دیگه 

یا آزارت نمیده که کلا بیخیال شو 

ولی الان حس کردم بابت بعضی رفتارای شوهرم باید ازش تشکر کنم🤣

ما همیشه دعوامون سر پوله، همیشه خدا پول کم میاریم یا اینکه جفتمون مثل شتر مرغ بالغ کار می‌کنیم اما ذخل و ترجمون جور در نمیاد

حالا  ایراد رانندگی چیه؟؟؟؟

هر زن یا دختری رانندگی کنه ایا ایرادی داره؟؟؟؟

اما خوبه که تحمل میکنی. من اصلا تحملش رو ندارم

یازده ساله که حالم بده...😔.لطفا اگه امضام رو میخونید دعاکنید همین ۴۰۲ به آرزوم برسم. اگه دعام کردید الهی صدبرابرش برگرد سمت خودتون💖💖💖💖 حس ششمم بد نیس 

ته همه تغییرات این رو بپذیر که واقعا ی چیزایی رو نمیتونی تغییر بدی 

و مجبوری شل کنی و رها کنی 

من نمیگم آدم باید زیر بار حرف زور بره، اما تفاهم دقیقا همینه که هر دو تا حدودی همدیگه و عدم تغییر همدیگه رو بپذیرن

با سییاستم جواب نمیده منظور شما چیه دقیقا؟

چند وقته ازدواج کردی

منظورم اینه رو خواسته هات وایسا قوی باش ولی با قلق شوهرت

ینی شوهرت حس کنه به حرف اون گوش میدی ولی در حقیثت کار خودتو پیش ببر یکم سخته ولی شدنیه

یه معلم مهربونم😍عاشق بچه ها 
بحث هاتون بحث هایی نیست که بخوایی بابتش اعصاب خودت رو خورد کنی  ولی من پسری که ساده ترین حقوق ...

اره تشکر کن واقعا

چون ما با اینکه مشکل مالی داریم دعواهامون خیلی سر پول نیست 

نمیدونم ولی خب این حقوق رو قائل نیست دیگ