2752
2734

بچه ها بگین چی بگم و چه رفتاری بکنم؟؟

اکانت دست دو نفر هست دوستان عزیز❌❌

ی دختر تو فامیل ما هست سنش کمه راهنمایی هست دوستان من ز اطرافیان شنیده بودم ک یکی هست از این دختر خوشش میاد و پشت سره دختره پخش شده بود عاشق این پسره هست. چند شب پیش ما رفتیم خونه این دختره و این شروع کرد از پسره گفتن و حرف زدن که اره دوسش دارم عاشقشم و اینا منم بهش گفتم بهتره فعلا وارد رابطه نشی و کاری نکنی که بخوای خودتو پشیمون کنی و گفتم اره منم شنیدم قضیه رو بهتره به هیچکس دربارش نگی ک برات بد نشه  اونم هی میگفت نه دوسش دارم دوسش دارم

خلاصه دوستان این قضیه گذشت و امشب دیدم دختر عمش پیام داده که تو گوه خوردی بهش درباره پسره گفتی تو آدم پسره ای اومدی سمت این دختره و برو ب پسره بگو دور ور این دختره نپلکه‌ 

اونوقت من حتی قیافه پسره روهم ندیده بودم، اون شب این دختره ی ورپریده نشونم داد عکسشو😐😐 واقعا پشمام ریخته نمیدونم چیکار کنم اصن😐

ایناهم اینجورین ک الکی پشت سر بقیه کلی حرف میزنن و خودشونم اصلا براشون مهم نیست. اصن عجیبن... واقعا باید ازشون ترسید 

بعد از ۲۰ سال زندگی در این دنیا به این نتیجه رسیدم که کاری به زندگی دیگران نداشته باشیم بهتره

ببخشید ببخشید بذاریم گه بزنن به زندگیشون به ما چه

حتی نزدیک ترین افراد بهمون((بجز خانواده:پدر مادر خواهر برادر و زوج مکمل و فرزند))

بقیه هر کاری میخوان با زندگیشون بکنن و بزنن نابودشم کنن مهم نباید باشه

لایک خالی نکن در صورتی لایک کن که میخوای جواب بدی🫶😅
بعد از ۲۰ سال زندگی در این دنیا به این نتیجه رسیدم که کاری به زندگی دیگران نداشته باشیم بهتره ببخشی ...

بیشتر از همه از دست خودم ناراحتم ، که چرا دلم برای کسی سوخت که نباید.

نمیدونم شاید گاهی وقتا ، وقتی دنیا داره روی دایره خودش میچرخه که سمت محور بدی ها میره به زور میخوایم درستش کنیم

ولی شاید گاهی وقتا باید به سمت بدی ها بره

واقعا توی این قضیه نمیشه بگم از دست اون دختره ناراحت نیستم ، هستم

ولی بیشترشو از دست خودم ناراحتم که الکی دخالت کردم یا راهنمایی کردم

شاید واقعا نباید میگفتم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.