2752
2734

چکار کردید که براتون دیگ مهم نباش،اینکه بدونید خدا سرش نمیشه وراحت حق خود تورو میخوره وبراش مهم نیست تو اذیت میشی ،براش مهم نیست وپیگیرت نیست فقط زمانی ک بهت احتیاج دار ک فلان کار برام انجام بده.چطوری برخورد میکنید با این ادم

خدایم برایم کافیست،🤍🌱کاربری دست چند نفر است
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول از همه دنده چپتو فعال کن و دومی این ک با غرور رفتار کن یعنی اهمیت نده پیام نده ، قطع ارتباط

هرچقدم ک دوسش داشته باشی نباید غرور و ارزشتو فراموش کنی و یروز ب خودت بیای ک خیلی دیر شده باشه خلاصه ک همونطور باش ک هستن برات

2731

بله ، کات کردم ، بعد کات یه مدت افسرده بودم و همش گریه میکردم، الان هر روز خداروشکر میکنم ک اون آدم سمی رو از شرش خلاص شدم ، جالب تر اینکه الان اون افتاده دنبال من و التماس میکنه اما من حالم ازش بهم میخوره و قهوه ایش کردم 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
اول از همه دنده چپتو فعال کن و دومی این ک با غرور رفتار کن یعنی اهمیت نده پیام نده ، قطع ارتباط هرچ ...

من صدمو براش گذاشتم.انگار مشکلی داشت مشکل خودمه،ولی خیلی عویه وخیر ندار وشرش میرسه فقط.بنظرت براش مهمه اگر من محلش ندم؟صد روزم زنگ نزنم زنگ نمینه ویراش مهم نیس

بله ، کات کردم ، بعد کات یه مدت افسرده بودم و همش گریه میکردم، الان هر روز خداروشکر میکنم ک اون آدم ...

کاش اینم بیاد .وبفهمه چ کسی دار از دست میده.من همه جوره پاش بودم وهربار بانامردی جوابمو داد.دلم خیلی شکسته خیلی، دعا کن این ادم هم ب اشتباهش برگرده واونمپقع من دیگ نخوامش

من صدمو براش گذاشتم.انگار مشکلی داشت مشکل خودمه،ولی خیلی عویه وخیر ندار وشرش میرسه فقط.بنظرت براش مه ...

وقتی براش مهم نیستی این رفتار درسته ایا ک تو صدتو بزاری؟ چرا رها نمیکنی؟ ارزششو نداره حیف عمر و وقتت 

کاش اینم بیاد .وبفهمه چ کسی دار از دست میده.من همه جوره پاش بودم وهربار بانامردی جوابمو داد.دلم خیلی ...

اون دقیقا زمانی برمیگرده که برگشتن و برنگشتنش برا تو مهم نباشه ، من تا زمانی که منتظرش بودم نیومد ، دقیقا زمانی که رو خودم کار کردم توجه و تمرکزم رو رو پیشرفت خودم گذاشتم و مستقل شدم و یادش نکردم کم کم به فکرم افتاد و دیگه دیر شده بود چون دیگه حوصلشو نداشتم و فقط بلاکش میکردم باز با پیج فیلم میومد التماس 

ممنون میشم برای سلامتی والدینم صلوات بفرستید التماس دعا دارم ازتون غریبم و دلم تنگه  
اون دقیقا زمانی برمیگرده که برگشتن و برنگشتنش برا تو مهم نباشه ، من تا زمانی که منتظرش بودم نیومد ، ...

دقیقا.چرا اینطوریه.چرا زمانی میان ک دیگ نمیخوای بیان

دقیقا.چرا اینطوریه.چرا زمانی میان ک دیگ نمیخوای بیان

چون این یه قانونه و تقریبا واسه همه همینه ، درست زمانی سر و کلش پیدا میشه که تو بدون اون زندگی کردن رو یاد‌گرفته باشی