2733
2734

صمیمی ترین دوستم توی رابطس 

بعد یبار که باهم مشکل داشتن دوستم گفت برو بهش پیام بده منم مثل احمقا رفتم پیام دادم حرف زدم درمورد مشکلشون تمام مدت هم خودش پیشم بود گوش میداد 

پسره تهش گفت تو ته پیازی یا سر پیاز 

بعد جدیدا پسره گیر داده بود که فلانی رو(یعنی منو)جور کنن برا رفیقش 

که دوستم اومد گفت منم گفتم نه بشوخی بهش گفتم که اینا بگیر نیسن و از این حرفها 

بعد صاف رفته بود گذاشته بود کف دست پسره فلانی می‌گه شوهر می‌خوام 

منم خیلی ناراحت شدم خیلی زیاد 

رفتم بهش گفتم 

بلاکش کن

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بعد منم رفتم بهش گفتم فلانی چرا میزی همچین چیزی میگی

خانما دست خودم نیست من شخصیت مغروری دارم نمیتونم هضم کنم یه غریبه اونم پسر بدونه من شوهر می‌خوام خر می‌خوام یا چی

من تو عالم رفاقت از این شوخیا باهم میکردیم 

احساس کردم برا بار دوم غرورم خورد شد 

بعد دوستم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه دوست نادونی داری.

هیچ وقت دلسوز رابطه بقیه نباش اخرش ادم بده میشی.

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
2731

وایی اینا چقدر سمی ان کات کن با همشون.چه دوست مزخرف وبیخودی داریا. به پسره میگفتی یارو تو وروابطت اصلا واسم مهم نیست الانم چون فلانی ازم خواست باهات حرف بزنم اینکارو کردم، بعدم همینطور که بمن مربوط میست بتوهم مربوط نیست پشت سر من حرف بزنی تو بیخود کردی پشت من گفتی فلانی رو واسه رفیقم جور کن، مگه من خرید وفروش مالی ام که که جورم کنی تو اصلا سرپیازی یاتهش که بخوایی منو واسه کسی جور کنی،بکش بیرون از من برو خواهرتو واسه رفیقات جور کن حمال

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
بعد منم رفتم بهش گفتم فلانی چرا میزی همچین چیزی میگی خانما دست خودم نیست من شخصیت مغروری دارم نمیتو ...

رفت باز به پسره گفته فلانی می‌گه برای من حریم خصوصی نمیذاری(یعنی من)

پسره هم گفته اون شخصیت کنترل گری داره بجای تو میخواد تصمیم بگیره (اشاره به همون پیام دادن من)

بعد اونم هیچی نگفته که من خودم بهش گفتم برو پیام بده 

دلم خیلی شکس

من خیلی نادونم 

خیلی زیاد

میگم صمیمی ترین دوستمه

با دختره کار ندارم .پسره رو بلاک کن

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
بخدا همین شد  توروخدا بقیه اشم بخون

ندید بدیده دوستت یه پسر دیده عنان از کف داده هرچی هم از قبل بینتون بوده کف دست پسره گذاشته.

‌پسره هم چقد چیپ و داغونه ک دنبال جور کردن واسه بقیه‌س!

با دوستت تا وقتی با این پسره توو رابطه س، کمتر رفت امد کن .

ازونجایی که درمورد هر موضوعی نظر نمیدم ؛ پس اگه نظرمو یه جا گفتم که مخالفش بودی لطفا ریپلای نکن نمیخوام متقاعدم کنی،چون نظرم طبق تجربه خودمه😊••••••• امروز دوم شهریور۱۴۰۲با خودم عهد میبیندم که بجز راهنمایی و مشاوره در حد درک و فهم خودم از موضوع بحث؛ در هیچ تاپیکی پست نگذارم و البته بجز موارد فان ؛؛ و هیچ‌وقت در تاپیک های تعریف از خانواده اعم از پدر،مادر،خواهر،برادر،همسر و فرزند شرکت نکنم ،چون هروقت شرکت کردم بعدش کلی انرژی منفی روانه زندگی خودم و اون افراد شد!!! •••••••••روابط دوستانه یا عاشقانه تو باید عامل کاهش استرست باشن نه بیشتر شدنش،باید منبعی برای آروم شدن تو، پیشرفت خوشحالی و آسون تر شدن مسیر زندگیت باشن، اونا باید باشن تا از زندگیت لذت بیشتری ببری و حالت خوب باشه کنارشون نه برعکسش،زندگی خودش به اندازه کافی سخت هست•••••••••
رفت باز به پسره گفته فلانی می‌گه برای من حریم خصوصی نمیذاری(یعنی من) پسره هم گفته اون شخصیت کنترل گ ...

نادون دوست احمقته که اصلا نمیفهمه حریم شخصی چیه به خط قرمزهات احترام نمیذاره خوبه یارو هنوز رلشه خودش اینجوری کرده این ازدواج کنه همه چیزت میریزه رو دایره واسه شوهرش با این دوستت کات کن اون دوست پسر احمقشم اصلا نمیدونه شخصیت کنترلگر چیه خواسته یه زری بزنه 

بعد منم رفتم بهش گفتم فلانی چرا میزی همچین چیزی میگی خانما دست خودم نیست من شخصیت مغروری دارم نمیتو ...

با دوستت کاملا سرد شو بعدم یکی دوهفته هم یا بامبول جور کن وکات کن. به حفتشونم بگو من شوخی کردم اگه خیلی لنگ شوهر ودوست پسر بودم مثل الان شماها لاشی بازی در میاوردم واویزون یه پسر جغله جلف هیچی ندار میشدم.

دیگه طرف قشنگ میفهمید ابنارو در اصل به اون گعتی

با احمق ها بحث نمیکنم.حتی شما دوست عزیز.بعد از چند سال دوری مجبوری برگشتم به این سایت. یروز دوباره میرم
وایی اینا چقدر سمی ان کات کن با همشون.چه دوست مزخرف وبیخودی داریا. به پسره میگفتی یارو تو وروابطت اص ...

می‌دونی مشکل کجاست 

اینه که دوستم بشدت کمبود محبت داره پسره هم وضع مالیش خیلی خوبه 

دوستم دیگه خودشو باخته قشنگ 

من سر همین پیام دادن توبه کردم گفتم دیگه سمت اینا نمیرم 

ولی وقتی الان دیدم رفته گفته فلانی شوهر میخواد ن دوست‌پسر 

حس کردم غرورم دوباره شکست 

چه دوست عنی داری 

بگو خاک توسرت اون رفیقشو میذاره سرش تو میری هر چی من میگمو بهش خبر میدی 

این رفیقت از اون زنا میشه که همه چی زندگیش به شوهرش می‌ره خبر میده بعدم ضربه میخوره 

باهاش قطع رابطه کن

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)