2752
2734

چه فکریه که خوابت نبرده؟ 🙂💙

از چی دلتنگی؟ 🙂💛

کی قلب حساس تو رو ناراحت کرده؟ 🙂❤

بنویس، دور هم حلش میکنیم🌃🌆

فقط قبلش چند بار نفس عمیق بکش که با استرس ننویسی🙃😊

ناراحت نباش عزیزم🔮🙃

ما همیشه پشتتیم🖤

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

ماه برای دل تو روشن میشه که باهاش حرف بزنی🙃🖤

یــک عــــاشــق آبـی💙 دنیای آبی خیلی قشنگه🌃من هم مثل شازده کوچولو سیاره ی خودمو دارم🌆همه میگن آبی رنگ پسرونس، اما دنیای من دنیای جادوی آبی، شیطان آبی، درک غم و فهم عشق هست🌌 حق داری منو درک نکنی، درکت میکنم🙂💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینک چرا بابام و داداش راضی ب ازدواج منو عشقم نمیشن چندساله باهمیم و ازاین بلاتکلیفی خسته ،فکر و غصه هرروز هرشبمه 

واسه‌رسیدن‌منوعشقم‌وخوشبختیمون‌یه‌صلوات‌میگی❤️😘گفتی بگو برات حمد بخونم قشنگم🩵🙏🏻
2731

از دوری🙃

دلتنگی 

اخرین تاپیکم 

امروزم نتونستم ببینمش 

۱۳ روز شد 

اسم کاربریم chiyeهستش 💔😀یعنی (چیه).دلیلشم اینه که تیک کلاممه🙂😂 .خب چرا اشتباه نوشتم cihye؟چونننننننن کورمم 😑اصن دقت نکردم چرا برعکس نوشتم بعد که ثبت شد دیدم دیگ دیره 😀🥸

امشب واسه کسی جونمو میدادم  جوری جوابمو داد انگار دوتا غریبه بودیم انگار قاتلش بودم چه شبایی که براش گریه نکردم تا صبح چقد من مراعات این انسان پست و کردم چقد کوتاه اومدم زیر دستش داشتم جون میدادم😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

پسرم😔 آینده پسرم😔 آیا میتونم تنهایی بزرگش کنم

مادر فرزندی هستم که با سن کم غم های زیادی توی قلبشه فرزندی که در آرزوی پیش دبستانی رفتن کیف به کول می شینه دم در تا ظهر که بچه های پیش دبستانی رو ببینه و ذوق کنه فرزندی که پدرش جز یه زخم هیچی بهش هدیه نداد😔
خیلیا اول از همه خانواده پدر که رفته مادر که زخم زبون

هرچی دیدی دشمنات بیشتر شدن،، بدون که داری موفق میشی، اونا حسودن🙂💙

تو چرا خودتو اذیت میکنی🙂❤️‍🩹

ازاینکه کی ازدواج میکنم خسته شدم

تو این فکر نباش که چرا تا الان ازدواج نکردی🙃💛

از این دوران لذت ببر، شاید دیگه نتونی حسش کنی🙂❤

تو این فکر نباش که چرا تا الان ازدواج نکردی🙃💛 از این دوران لذت ببر، شاید دیگه نتونی حسش کنی🙂❤

❤❤❤❤

😍اگرفامیلی دارین که آنلاین شاپ داره و ادمین میخاد میشه منو بهش معرفی کنید؟🥹😍🥰
هرچی دیدی دشمنات بیشتر شدن،، بدون که داری موفق میشی، اونا حسودن🙂💙 تو چرا خودتو اذیت میکنی🙂❤️‍🩹

موفق نشدم افت کردم بخاطر بی پولی من پول ندارم برم کلاس وقت دانشگاه مجبورم کار کنم ولی چه فایده باید از بیرون مدرک بگیرم که نمیتونم نیاز به کارورزی داره رایگان باید کار کنم ولی نمیتونم چون باید خرجمو دربیارم

مایکل💜✨یه روزی منم سرمو بالا میگیرم/:بدون اینکه بترسم تو چشم همه نگاه میکنم):
2706